Tura 14
Barrow vs Forest Green Tahmin ve Bahis Tüyoları
Holker Street, Barrow in Furness
Tahminlerimiz: Barrow — Kazanmak (39%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet.
En iyi bahis
Bizim tercihim
İki takım da gol atar
Evet
@ 1.52
61%
GüvenBahis Tavsiyeleri
BarrowBeraberlikForest Green
Sonuç
Barrow
@ 2.06
41%
Toplam goller
Üst 2.5
@ 1.62
58%
İki takım da gol atar
En İyi DeğerEvet
@ 1.52
61%
İki seçenek
Ev/Deplasman
@ 1.28
37%
Asya handikap
H. Ev -0.5
@ 2.32
43%
İlk Yarı
Beraberlik
@ 2.22
39%
İY/SON
Beraberlik/Ev Sahibi
@ 5.90
16.9%
Doğru skor
2:1
@ 8.50
11.8%
Ek pazarlar
Her zaman gol atan
Alex Reid
40.0%@ 2.50
Kairo Mitchell
40.0%@ 2.50
Nick Haughton
40.0%@ 2.50
Innes Cameron
40.0%@ 2.50
Mikey Lane
36.4%@ 2.75
Mees Rijks
36.4%@ 2.75
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli
Uzman Analizi
Analiz hazırlanıyor
Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.
Ana İstatistikler
6Beraberlikler
5
2.93Ortalama Goller
50%İki Takım da Gol Atar
57%Üzer 2.5
13 Şub 2024Barrow1-2Forest Green
24 Eki 2023Forest Green0-2Barrow
15 Nis 2022Barrow4-0Forest Green
23 Kas 2021Forest Green2-0Barrow
27 Nis 2021Forest Green0-2Barrow
Oranlar
| Bahis sitesi | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.32 | 3.30 | 2.75 |
| Bet365 | 1.73 | 3.60 | 2.00 |
| Betano | 1.75 | 3.60 | 2.00 |
Sıkça Sorulan Sorular
Barrow - Forest Green: kazanması beklenen takım hangisi?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %41 güvenle Barrow tahmininde bulunuyor.
Barrow Forest Green maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Evet (%61 güven).
12 çifte şans, Barrow - Forest Green için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 12, 37% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Barrow - Forest Green için en iyi bahis nedir?
En iyi önerimiz 61% güvenle Evet.
Barrow - Forest Green için hangi skor tahmin ediliyor?
En olası kesin skor 2:1 (11.8% ima edilen olasılık).
Barrow Forest Green ne zaman ve nerede oynanıyor?
Barrow Forest Green maçı 24 Eki 2026 tarihinde Holker Street stadında oynanacak.
Ek bilgiler
| # | Takım | P | G | B | M | G | Y | AV | Puan | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 2 | 0 | 34 | 13 | +21 | 35 | ||
| 2 | 13 | 9 | 1 | 3 | 29 | 17 | +12 | 28 | ||
| 3 | 13 | 8 | 3 | 2 | 31 | 19 | +12 | 27 | ||
| 4 | 13 | 7 | 4 | 2 | 32 | 15 | +17 | 25 | ||
| 5 | 13 | 7 | 3 | 3 | 27 | 18 | +9 | 24 | ||
| 6 | 13 | 8 | 0 | 5 | 20 | 19 | +1 | 24 | ||
| 7 | 13 | 7 | 2 | 4 | 24 | 18 | +6 | 23 | ||
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | 22 | 16 | +6 | 21 | ||
| 9 | 13 | 7 | 0 | 6 | 15 | 19 | -4 | 21 | ||
| 10 | 13 | 6 | 2 | 5 | 22 | 15 | +7 | 20 | ||
| 11 | 13 | 5 | 5 | 3 | 15 | 12 | +3 | 20 | ||
| 12 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 | 16 | +2 | 18 | ||
| 13 | 13 | 5 | 3 | 5 | 14 | 18 | -4 | 18 | ||
| 14 | 13 | 4 | 5 | 4 | 23 | 20 | +3 | 17 | ||
| 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 | 20 | 0 | 15 | ||
| 16 | 12 | 4 | 3 | 5 | 19 | 22 | -3 | 15 | ||
| 17 | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 15 | ||
| 18 | 13 | 4 | 2 | 7 | 21 | 30 | -9 | 14 | ||
| 19 | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 24 | -7 | 12 | ||
| 20 | 13 | 4 | 0 | 9 | 12 | 19 | -7 | 12 | ||
| 21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 15 | 23 | -8 | 12 | ||
| 22 | 12 | 3 | 1 | 8 | 15 | 21 | -6 | 10 | ||
| 23 | 13 | 2 | 1 | 10 | 13 | 35 | -22 | 7 | ||
| 24 | 13 | 1 | 1 | 11 | 8 | 31 | -23 | 4 |
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
Düşme
Detaylı Form ve Son Maçlar
GGGGG
10Oynandı
6Galibiyetler
2Beraberlikler
2Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 2 |
| Galibiyet Yüzdesi | 60% |
| Gol/Maç | 2.9 |
| Ortalama Gol | 1.9 |
| Ortalama Gol Yedi | 1 |
| İki Takım da Gol Atar | 60% |
| Temiz sayfa | 30% |
| Gol atamadı | 10% |
Son Maçlar
10 EkiGdeplasman Tamworth2-1
3 EkiGvs Wealdstone2-1
29 EylGvs Scunthorpe3-0
26 EylGdeplasman Southend4-2
19 EylGvs Aldershot Town1-0
BMBBM
10Oynandı
2Galibiyetler
3Beraberlikler
5Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 0.9 |
| Galibiyet Yüzdesi | 20% |
| Gol/Maç | 3.3 |
| Ortalama Gol | 1.4 |
| Ortalama Gol Yedi | 1.9 |
| İki Takım da Gol Atar | 60% |
| Temiz sayfa | 20% |
| Gol atamadı | 20% |
Son Maçlar
10 EkiMvs Hartlepool United2-4
29 EylBvs Wealdstone1-1
26 EylBdeplasman Sutton United3-3
19 EylMvs Boston United1-3
15 EylBdeplasman Carlisle1-1
Karşılıklı Sonuçlar
Bahis İstatistikleri
| Metrik | Değer |
|---|---|
| Toplam Maçlar | 14 |
| Ortalama Gol | 2.93 |
| İki Takım da Gol Atar | 50% |
| 2.5 Üstü Gol | 57% |
| 1.5 Üstü Gol | 93% |
Takım Başına Gol
| Takım | Toplam | Ortalama |
|---|---|---|
| Barrow | 19 | 1.36 maç başına |
| Forest Green | 22 | 1.57 maç başına |
Temiz sayfa
| Takım | Temiz sayfa |
|---|---|
| Barrow | 4 (29%) |
| Forest Green | 4 (29%) |
13 Şub 2024Lig İkiBarrow1-2Forest Green
24 Eki 2023Lig İkiForest Green0-2Barrow
15 Nis 2022Lig İkiBarrow4-0Forest Green
23 Kas 2021Lig İkiForest Green2-0Barrow
27 Nis 2021Lig İkiForest Green0-2Barrow
21 Kas 2020Lig İkiBarrow2-2Forest Green
28 Oca 2017Ulusal LigBarrow2-3Forest Green
1 Eki 2016Ulusal LigForest Green0-0Barrow
27 Şub 2016Ulusal LigBarrow2-2Forest Green
15 Ağu 2015Ulusal LigForest Green4-0Barrow
9 Mar 2013Ulusal LigForest Green1-1Barrow
17 Kas 2012Ulusal LigBarrow2-2Forest Green
31 Mar 2012Ulusal LigForest Green3-0Barrow
25 Şub 2012Ulusal LigBarrow1-1Forest Green

