Spainİspanya
Primera RFEF - Grup 2Primera RFEF - Grup 2
Tura 2

Juventud Torremolinos vs Real Murcia Tahmin ve Bahis Tüyoları

Estadio Municipal El Pozuelo, Torremolinos

Tahminlerimiz: Beraberlik (45%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet.

En iyi bahis
Bizim tercihim
İki seçenek
Skor/Deplasman
90%
Güven
Bu tahmine katılıyor musunuz?

Bahis Tavsiyeleri

10%
45%
45%
Juventud TorremolinosBeraberlikReal Murcia
Sonuç
Real Murcia
45%
Toplam goller
Üst 2.5
63%
İki takım da gol atar
Evet
65%
İki seçenek
Skor/Deplasman
90%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Analiz hazırlanıyor

Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.

Ana İstatistikler

Juventud Torremolinos0
0Beraberlikler
2Real Murcia
2.5Ortalama Goller
50%İki Takım da Gol Atar
50%Üzer 2.5
16 May 2026Juventud Torremolinos1-3Real Murcia
7 Eyl 2025Real Murcia1-0Juventud Torremolinos
Tüm maçları gör

Sıkça Sorulan Sorular

Juventud Torremolinos Real Murcia maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %45 güvenle Real Murcia tahmininde bulunuyor.
Juventud Torremolinos Real Murcia maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Evet (%65 güven).
X2 çifte şans, Juventud Torremolinos - Real Murcia için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz X2, 90% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Juventud Torremolinos Real Murcia maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Üst 2.5 gol bekliyoruz (%63 güven).
Juventud Torremolinos Real Murcia ne zaman ve nerede oynanıyor?
Juventud Torremolinos Real Murcia maçı 24 Eki 2026 tarihinde Estadio Municipal El Pozuelo stadında oynanacak.

Ek bilgiler

#TakımPGBMGYAVPuanForm
1ZaragozaZaragoza75111610+616
2Real MurciaReal Murcia7502117+415
3Villarreal IIVillarreal II7421159+614
5AlcorconAlcorcon7331135+812
6FC CartagenaFC Cartagena7331105+512
7Real JaénReal Jaén7331118+312
8AntequeraAntequera7241119+210
9HuescaHuesca724199010
10İbizaİbiza731399010
11Atletico Madrid IIAtletico Madrid II72321512+39
12Real Madrid IIReal Madrid II723287+19
13Sant AndreuSant Andreu722378-18
14GimnasticGimnastic7223911-28
15AlgecirasAlgeciras7214913-47
16Europa FCEuropa FC7214611-57
17ÁguilasÁguilas7133712-56
18TeruelTeruel7124312-95
19Rayo MajadahondaRayo Majadahonda711558-34
20Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos7025818-102
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
Düşme

Detaylı Form ve Son Maçlar

Juventud Torremolinos
MMMMB
10Oynandı
1Galibiyetler
2Beraberlikler
7Mağlubiyetler
Puan/Maç0.5
Galibiyet Yüzdesi10%
Gol/Maç3.5
Ortalama Gol1.1
Ortalama Gol Yedi2.4
İki Takım da Gol Atar60%
Temiz sayfa10%
Gol atamadı30%

Son Maçlar

10 EkiBvs Gimnastic2-2
3 EkiMdeplasman Alcorcon0-5
26 EylMvs Algeciras1-2
20 EylMdeplasman Hércules0-1
13 EylMvs Zaragoza3-4
Real Murcia
MGGMG
10Oynandı
7Galibiyetler
0Beraberlikler
3Mağlubiyetler
Puan/Maç2.1
Galibiyet Yüzdesi70%
Gol/Maç2.8
Ortalama Gol1.8
Ortalama Gol Yedi1
İki Takım da Gol Atar40%
Temiz sayfa40%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

11 EkiGdeplasman Rayo Majadahonda1-0
7 EkiMdeplasman FC Cartagena0-1
4 EkiGvs Gimnastic2-0
19 EylGvs Europa FC2-1
13 EylMdeplasman Atletico Madrid II0-4

Karşılıklı Sonuçlar

Bahis İstatistikleri

MetrikDeğer
Toplam Maçlar2
Ortalama Gol2.5
İki Takım da Gol Atar50%
2.5 Üstü Gol50%
1.5 Üstü Gol50%

Takım Başına Gol

TakımToplamOrtalama
Juventud Torremolinos10.5 maç başına
Real Murcia42 maç başına

Temiz sayfa

TakımTemiz sayfa
Juventud Torremolinos0 (0%)
Real Murcia1 (50%)
16 May 2026Primera RFEF - Grup 2Juventud Torremolinos1-3Real Murcia
7 Eyl 2025Primera RFEF - Grup 2Real Murcia1-0Juventud Torremolinos

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.