Tura 13
Newell's Old Boys vs Central Córdoba de Santiago Tahmin ve Bahis Tüyoları
19 Eki 2026
22:00
Estadio Marcelo Bielsa, Rosario
Tahminlerimiz: Newell's Old Boys — Kazanmak (48%); Alt 2.5; İki taraf da gol atar: Hayır.
En iyi bahis
Bizim tercihim
Toplam goller
Alt 2.5
@ 1.50
63%
GüvenBahis Tavsiyeleri
Newell's Old BoysBeraberlikCentral Córdoba de Santiago
Sonuç
Newell's Old Boys
@ 1.73
50%
Toplam goller
En İyi DeğerAlt 2.5
@ 1.50
63%
İki takım da gol atar
Hayır
@ 1.62
57%
İki seçenek
Ev/Skor
@ 1.21
39%
Asya handikap
H. Ev -0.75
@ 2.10
48%
İlk Yarı
Beraberlik
@ 1.86
46%
İY/SON
Beraberlik/Ev Sahibi
@ 4.35
23.0%
Doğru skor
1:0
@ 5.00
20.0%
Ek pazarlar
Toplam köşe vuruşu
Alt 9.5
@ 1.55
60.3%
Her zaman gol atan
Ignacio Ramirez
40.0%@ 2.50
Matias Coccaro
40.0%@ 2.50
Santiago Solari
33.3%@ 3.00
Jeronimo Mattar
27.8%@ 3.60
Francisco Scarpeccio
25.0%@ 4.00
Walter Nunez
25.0%@ 4.00
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli
Uzman Analizi
Analiz hazırlanıyor
Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.
Maç Bilgileri
Newell's Old Boys son 4 lig maçında yenilmedi
Central Córdoba de Santiago 5 maçta 4 kez gol atamadı (80%)
Central Córdoba de Santiago maç başına ortalama 2.8 sarı kart gördü (14 in 5 maç)
Ana İstatistikler
1Beraberlikler
3
2.78Ortalama Goller
44%İki Takım da Gol Atar
44%Üzer 2.5
5 Nis 2026Central Córdoba de Santiago1-3Newell's Old Boys
9 Ağu 2025Newell's Old Boys1-1Central Córdoba de Santiago
7 Şub 2025Central Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
20 Kas 2024Newell's Old Boys2-3Central Córdoba de Santiago
8 Tem 2023Central Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
Oranlar
| Bahis sitesi | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.04 | 3.10 | 4.18 |
| Bet365 | 1.30 | 3.20 | 3.40 |
| Betano | 1.36 | 3.20 | 3.00 |
Sıkça Sorulan Sorular
Newell's Old Boys Central Córdoba de Santiago maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %50 güvenle Newell's Old Boys tahmininde bulunuyor.
Newell's Old Boys Central Córdoba de Santiago maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Hayır (%57 güven).
1X çifte şans, Newell's Old Boys - Central Córdoba de Santiago için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 1X, 39% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Newell's Old Boys - Central Córdoba de Santiago için en iyi bahis nedir?
En iyi önerimiz 63% güvenle Alt 2.5.
Newell's Old Boys - Central Córdoba de Santiago için hangi skor tahmin ediliyor?
En olası kesin skor 1:0 (20.0% ima edilen olasılık).
Newell's Old Boys Central Córdoba de Santiago ne zaman ve nerede oynanıyor?
Newell's Old Boys Central Córdoba de Santiago maçı 19 Eki 2026 tarihinde Estadio Marcelo Bielsa stadında oynanacak.
Ek bilgiler
En çok gol atanlar
W. NúñezForvet
1Goller
M. HoyosForvet
1Goller
M. CóccaroForvet
1Goller
O. SalomónDefans
1Goller
Asistler
W. NúñezForvet
1Asistler
Facundo GauchForvet
1Asistler
Kartlar
M. LucianoOrta Saha
30
R. HerreraOrta Saha
20
J. MattarOrta Saha
20
M. CóccaroForvet
10
S. SalcedoDefans
10
En çok gol atanlar
M. SantosForvet
1Goller
Asistler
M. IacobellisOrta Saha
1Asistler
Kartlar
A. MacielDefans
20
A. AguerreKaleci
10
L. GonzálezOrta Saha
10
D. BarreraOrta Saha
10
F. JuárezOrta Saha
10
Detaylı Form ve Son Maçlar
BBGBM
10Oynandı
3Galibiyetler
5Beraberlikler
2Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 1.4 |
| Galibiyet Yüzdesi | 30% |
| Gol/Maç | 1.8 |
| Ortalama Gol | 1 |
| Ortalama Gol Yedi | 0.8 |
| İki Takım da Gol Atar | 50% |
| Temiz sayfa | 40% |
| Gol atamadı | 30% |
Son Maçlar
12 EkiMdeplasman Gimnasia M.0-1
3 EkiBvs Lanús0-0
20 EylGdeplasman Platense1-0
11 EylBvs Vélez Sarsfield1-1
6 EylBdeplasman Rosario Central1-1
MMBBB
10Oynandı
2Galibiyetler
4Beraberlikler
4Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 1 |
| Galibiyet Yüzdesi | 20% |
| Gol/Maç | 2.3 |
| Ortalama Gol | 1 |
| Ortalama Gol Yedi | 1.3 |
| İki Takım da Gol Atar | 60% |
| Temiz sayfa | 20% |
| Gol atamadı | 30% |
Son Maçlar
10 EkiBvs Estudiantes LP2-2
5 EkiBdeplasman Deportivo Riestra1-1
18 EylBvs Defensa ve Justicia2-2
12 EylMdeplasman Boca Juniors1-3
6 EylMvs Independiente0-1
Karşılıklı Sonuçlar
Bahis İstatistikleri
| Metrik | Değer |
|---|---|
| Toplam Maçlar | 9 |
| Ortalama Gol | 2.78 |
| İki Takım da Gol Atar | 44% |
| 2.5 Üstü Gol | 44% |
| 1.5 Üstü Gol | 89% |
Takım Başına Gol
| Takım | Toplam | Ortalama |
|---|---|---|
| Newell's Old Boys | 15 | 1.67 maç başına |
| Central Córdoba de Santiago | 10 | 1.11 maç başına |
Temiz sayfa
| Takım | Temiz sayfa |
|---|---|
| Newell's Old Boys | 3 (33%) |
| Central Córdoba de Santiago | 2 (22%) |
5 Nis 2026Profesyonel LigCentral Córdoba de Santiago1-3Newell's Old Boys
9 Ağu 2025Profesyonel LigNewell's Old Boys1-1Central Córdoba de Santiago
7 Şub 2025Profesyonel LigCentral Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
20 Kas 2024Profesyonel LigNewell's Old Boys2-3Central Córdoba de Santiago
8 Tem 2023Profesyonel LigCentral Córdoba de Santiago2-0Newell's Old Boys
11 Eki 2022Profesyonel LigCentral Córdoba de Santiago0-3Newell's Old Boys
24 Kas 2021Profesyonel LigNewell's Old Boys1-0Central Córdoba de Santiago
28 Ara 2020Profesyonel LigNewell's Old Boys3-1Central Córdoba de Santiago
28 Tem 2019Profesyonel LigNewell's Old Boys2-0Central Córdoba de Santiago

