Spainİspanya
La LigaLa Liga
Tura 10

Rayo Vallecano vs Elche Tahmin ve Bahis Tüyoları

Campo de Futbol de Vallecas, Madrid

Tahminlerimiz: Rayo Vallecano — Kazanmak (54%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet.

En iyi bahis
Bizim tercihim
Sonuç
Rayo Vallecano
@ 1.60
55%
Güven
Bu tahmine katılıyor musunuz?

Bahis Tavsiyeleri

54%
25%
21%
Rayo VallecanoBeraberlikElche
Toplam goller
Üst 2.5
@ 1.84
52%
İki takım da gol atar
Evet
@ 1.73
54%
İki seçenek
Ev/Skor
@ 1.19
39%
Asya handikap
H. Ev -0.75
@ 1.91
52%
İlk Yarı
Beraberlik
@ 2.15
40%
İY/SON
Beraberlik/Ev Sahibi
@ 4.55
22.0%
Doğru skor
2:1
@ 7.33
13.6%

Ek pazarlar

Her zaman gol atan
Alexandre Alemao
42.0%@ 2.38
Jorge De Frutos
40.0%@ 2.50
Sergio Camello
40.0%@ 2.50
Raul De Tomas
40.0%@ 2.50
Randy Nteka
36.4%@ 2.75
Alvaro Garcia
34.7%@ 2.88
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Kurucu & baş analist
60.3% 30+ yıl
15 dk okuma

Saat 15:00'de başlayacak bu La Liga mücadelesinde Rayo Vallecano, evinde Elche ile karşı karşıya gelecek. İspanyol liginin 10. haftasında oynanacak olan karşılaşma, iki takımın da mevcut form durumlarını ve motivasyon seviyelerini ortaya koyacak kritik bir test niteliğinde. Ev sahibi ekip, sahasında...

Tam Analizi Oku

Ana İstatistikler

Rayo Vallecano5
2Beraberlikler
8Elche
2.93Ortalama Goller
53%İki Takım da Gol Atar
60%Üzer 2.5
3 Nis 2026Rayo Vallecano1-0Elche
21 Ara 2025Elche4-0Rayo Vallecano
29 Nis 2023Elche4-0Rayo Vallecano
3 Eki 2022Rayo Vallecano2-1Elche
18 Şub 2022Elche2-1Rayo Vallecano
Tüm maçları gör

Oranlar

Bahis sitesi1X2
1xBet1.813.944.78
Bet3651.333.703.25
Betano1.333.803.15

Tam analiz

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Kurucu & baş analist
60.3% «Bizim Seçimimiz» Kazanç Oranı
30+ Yıllık Deneyim
16.2k Takip Edilen Tahminler
Rayo Vallecano - Elche — maç tahmini ve önizleme
Rayo Vallecano
MGMGB
Son formvs
Elche
MBMGB

Rayo Vallecano vs Elche: 10. Hafta ve 1X2 Tahmini

Saat 15:00'de başlayacak bu La Liga mücadelesinde Rayo Vallecano, evinde Elche ile karşı karşıya gelecek. İspanyol liginin 10. haftasında oynanacak olan karşılaşma, iki takımın da mevcut form durumlarını ve motivasyon seviyelerini ortaya koyacak kritik bir test niteliğinde. Ev sahibi ekip, sahasında kazanmaya odaklanırken; deplasman ekibi küme düşme hattındaki yerini korumak için büyük bir aciliyet hissediyor.

Rayo Vallecano'nun son performansına bakıldığında, takımın 8 puanla 13. sırada yer alması beklentilerin altında bir seyir sunuyor. Son maçlarında gösterdikleri performans ise karışık bir tablo çiziyor; hem galibiyetler hem de yenilgiler içeren bu süreç, takımın istikrar arayışında olduğunu gösteriyor. Elche ise 6 puanla 18. sırada bulunuyor ve küme düşme potansiyeline karşı mücadele ediyor olması, onlar için her puanın altın değerinde olduğu anlamına geliyor.

Bu karşılaşmada Bet365 tarafından sunulan oranlar da maçın gidişatına dair ipuçları veriyor. Ev sahibi Rayo Vallecano'nun kazanma ihtimaline verilen oran 1.75 olarak belirlenmişken, beraberlik için 3.7 ve Elche'nin zaferi için ise 4.33 gibi değerler öne çıkıyor. Bu oranlar, Rayo'nun favori konumunda olduğunu ancak Elche'nin de sürpriz yapma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

Kilit Oyuncular, Olası 11'ler ve Takım Haberleri

Bu karşılaşmada sahaya çıkması muhtemel kadrolar, her iki takımın da gol arayan, ofansif bir oyun anlayışını benimseyen yapılarını gözler önüne seriyor. Rayo Vallecano'nun 4-3-3 formasyonuyla sahaya çıkması beklenen ilk on birinde, savunma hattında A. Batalla'ya güveniliyor. Arka direkte P. Ciss ile I. Balliu'nun oluşturduğu ikili, orta sahadaki dengeyi Jorge de Frutos, Unai López ve Óscar Valentín'in üçlüsüyle sağlamaya çalışacak. Hücum kısımda ise R. Nteka, Sergio Camello ve Fran Pérez'in oluşturduğu üçlü, rakip fileleri havalandırmak için görev alacak. Sergio Camello'nun bu sezon kaydettiği golle birlikte kritik bir rol üstlendiği görülüyor. Elche tarafında ise M. Dituro'nun kalesini koruyacağı 4-3-3 dizilişi öne çıkıyor. Defans hattında Víctor Chust, D. Affengruber ve Buba Sangaré gibi isimler yer alırken, Germán Valera da bu düzenin önemli bir parçası olarak gösteriliyor. Orta saha rotasyonunda Marc Aguado, Gonzalo Villar ve Ali Houary'nin işbirliği dikkat çekiyor. Hücum hattında Fer Niño, L. Cepeda ve Tete Morente'nin hızlı geçişlerde etkili olması bekleniyor. Marc Aguado'nun bu sezonki tek golü ile takımın ofansif gücündeki katkısı vurgulanabilir.

Takım haberleri açısından bakıldığında, her iki kadronun da bu sezonki görünürdeki istikrarına dayalı olarak şekillendiği açıkça görülüyor. Rayo Vallecano'da Álvaro García'nın da gol kraliçesi olma yolunda ilerlediği ancak Sergio Camello ile birlikte hücumdaki ağırlığı taşıdığı anlaşılıyor. Elche'de Marc Aguado'nun liderliğini yaptığı hücum organizasyonları, Gonzalo Villar'ın oyun kuruculuğunda şekillenebilir. Bu iki takımın karşı karşıya geldiği bu maçta, her iki taraf da galibiyet için mücadele edecek güçlü bir kadro yapısına sahip görünüyor. Olası 11'ler incelendiğinde, orta saha mücadelesinin maçın kaderini belirleyecek anahtar noktalardan biri olacağı söylenebilir.

Rayo Vallecano ve Elche'nin Güncel Form Durumu ve Sonuçlar

La Liga'nın onuncu haftasında Campo de Futbol de Vallecas'ta gerçekleşecek olan bu kritik karşılaşmada, ev sahibi Rayo Vallecano ve deplasman takımı Elche arasındaki form farkı detaylı bir şekilde inceleniyor. İstatistiksel karşılaştırmalar, Rayo Vallecano'nun genel form grafiğinde %64'lük bir başarı oranına sahipken, Elche'nin bu oranın %36'sında kaldığını gösteriyor. Bu veriler, saha içi performansın ev sahibi lehine olduğunu ortaya koyuyor. Rayo Vallecano, 10 maçta 8 puan toplayarak ligde 13. sırada yer alırken; Elche ise 6 puanla 18. basamakta bulunuyor. Ev sahibi takımın son beş maçlık serisi olan DWLWL dizilimi, istikrarsız ama potansiyelli bir yapıyı işaret ederken, deplasman takımı Elche'nin DWLDL serisi daha çok savunma odaklı ve sonuç getirmekte zorlanan bir tablo çiziyor.

Rayo Vallecano'nun hücum hattındaki verimliliği, son maçlarda atılan gollerle kendini gösteriyor. Takımın son maçlarında Osasuna ile deplasmanda 1-1 berabere kalması, Espanyol'u 2-1 yenmesi ve Racing Santander karşısında 3-2 galip gelmesi hücum gücünün varlığını kanıtlıyor. Ancak Real Madrid'e deplasmanda 4-1 ve Barcelona'ya yine deplasmanda 5-2 mağlup olması, yüksek tempolu oyun anlayışının savunmada boşluklara yol açabileceğini düşündürüyor. Bu nedenle Rayo Vallecano'nun maç başına ortalama 1.5 gol attığı ve maç başına ortalama 1.8 gol yediği görülüyor. Özellikle Barcelona karşısındaki mağlubiyet ve Real Madrid mağlubiyeti, güçlü rakiplere karşı savunma hatlarında yaşanan aksaklıkları gözler önüne seriyor.

Elche'nin performansı ise daha temkinli bir oyun tarzını yansıtıyor. Celta Vigo ile kendi sahasında oynanan maçta 0-0 berabere kalması ve Athletic Bilbao'a deplasmanda 1-1 eşitlik sağlaması, Elche'nin savunma organizasyonunda başarılı olabildiğini gösteriyor. Ayrıca Espanyol'u deplasmanda 3-1 yenmesi hücum potansiyeline sahip olduğunu kanıtlarken; Real Madrid'e 2-3 ve Real Sociedad'a da kendi sahasında 2-3 mağlup olması, orta seviye rakiplere karşı dahi korunan avantajı kaybetme riski taşıdığını ortaya koyuyor. Elche'nin maç başına ortalama 1.3 gol attığı ve aynı sayıda gol yediği dikkat çekiyor.

Savunma istatistiklerine bakıldığında her iki takım da temiz sheet (clean sheet) konusunda zorlanıyor ancak Elche bu alanda biraz daha iyi bir tablo çiziyor (%20). Rayo Vallecano ise sadece %10 oranında clean sheet başarısı göstermiş durumda. BTTS (BTTS) oranlarına gelindiğinde Rayo Vallecano'da bu oran %80 iken, Elche'de %70 olarak kaydedilmiş. Bu veriler, her iki takımın da gol yeme eğiliminin yüksek olduğunu ve beklenen gol ortalamalarının korunacağını düşündürüyor. Maçın genel akışında her iki takımın da gol araması muhtemel görünürken, özellikle Rayo Vallecano'nun atak futbolu ile savunmasındaki açık hataların belirleyici olacağı öngörülüyor.

Rayo Vallecano ve Elche Karşılıklı İstatistikleri

Son on beş karşılaşma incelendiğinde, Elche'nin bu rekabette belirgin bir üstünlük kurduğu görülmektedir. İki takım arasında oynanan son 15 maçta Elche sekiz galibiyet alırken, Rayo Vallecano sadece beş kez rakibini yenmeyi başarmıştır. Bu dönemde iki beraberlik kaydedilmiştir. Ortalama gol sayısının 2.93 olarak gerçekleşmesi ve maçların neredeyse yarısında (BTTS oranı %53) her iki takımın da fileleri havalandırdığı göz önüne alındığında, bu karşılaşmaların genellikle gol zengini geçtiği anlaşılmaktadır. Elche'nin son dönemlerdeki performansına bakıldığında, özellikle kendi sahasında oynadığı ve 4-0 gibi net skorlarla galip geldiği maçlar dikkat çekicidir. Rayo Vallecano ise deplasmanda daha az etkili olmuş, özellikle 2025-2026 sezonu öncesindeki son iki maçta Elche karşısında tek başına kalmıştır.

En güncel veriler ışığında değerlendirme yapıldığında, Elche'nin psikolojik üstünlüğünün açıkça ortada olduğu söylenebilir. Son iki resmi karşılaşmada Elche, Rayo Vallecano'yu 4-0'lık skorlarla mağlup etmeyi başarmıştır. Bu durum, Elche'nin Rayo'ya karşı oyun planını oldukça iyi kurguladığını ve savunmasında sıkıntı yaşamadan ofansif futbol oynayabildiğini göstermektedir. Rayo Vallecano ise son karşılaşmada (2026-04-03) 1-0'lık dar bir galibiyet alarak seriyi bozsa da, genel tablo yine de Elche lehinedir. Özellikle deplasmanda oynanan 2022-23 sezonundaki 1-0'lık galibiyet dışında, diğer tüm skorlar Elche'nin kontrolünde geçen maçları yansıtmaktadır.

Bu tarihsel kayıtlar, gelecekteki bahis stratejileri için önemli ipuçları sunmaktadır. Ortalama gol sayısının yüksek olması ve BTTS olasılığının yarıdan fazla çıkması, bu takımların birbirine karşı daha açık oyunlar oynayabileceğini düşündürmektedir. Elche'nin son dönemdeki baskın performansı ve Rayo'nun deplasandaki zorlukları göz önüne alındığında, istatistikler Elche'nin favori konumunda olduğunu işaret etmektedir. Ancak Rayo'nun son maçtaki toparlanma eğilimi de dikkate alınmalıdır.

Rayo Vallecano ve Elche Maçında Taktiksel Çatışma ve Beklentiler

Saat 15:00'de başlayacak olan bu La Liga 10. hafta mücadelesinde, sahaya çıkacak takımların taktiksel yaklaşımları ve motivasyon farkları maçın kaderini belirleyecek anahtar unsurlar olarak öne çıkıyor. Rayo Vallecano, sahasında daha az baskı altında olsa da, Elche'nin düşme hattındaki konumu ve bu sonuçlar için gösterdiği acil ihtiyacın farkında olması, konuk ekibin maçın başından itibaren daha agresif bir oyun felsefesi sergilemesini gerektiriyor. Veri setindeki mevcut istatistiklere göre her iki takımın da gol istatistikleri sıfır olarak kaydedildiği ancak Elche'nin ligdeki 18. sırada yer alarak kurtuluş mücadelesi verdiği belirtiliyor. Bu durum, Elche'nin sadece savunma kurmak yerine, gol atma isteğiyle daha ileri hatlarda mücadele edebileceğini düşündürüyor. Rayo Vallecano ise 13. sırada yer alarak orta sıralardaki konumunu korumaya çalışırken, rakibinin ofansif duruşuna karşı dengeli bir yapı kurma eğiliminde olabilir.

Taktiksel analizlerde, özellikle motivasyon farkının oyun akışı üzerindeki etkisi büyük önem taşıyor. Elche'nin son performansını değerlendirdiğimizde, ligdeki düşük puan durumu (6 puan) ve düşme potasına yakın konumu, takımın risk almayı göze alabileceğini gösteriyor. Bu bağlamda, Elche'nin beklenmedik bir sürprizle sonuç alabilmek için hızlı geçişlerde ve set oyunlarında daha yaratıcı olmaya çalışması muhtemel. Rayo Vallecano ise saha avantajını kullanarak oyunu kendi temposunda yürütmeye odaklanabilir. Ancak, her iki takımın da gol istatistiklerinin henüz net bir şekilde şekillenmediği göz önüne alındığında, maçın ilk yarıda disiplinli bir savunma ile geçmesi ve ikinci yarıda açılma olasılıklarının artması bekleniyor. Bet365 tarafından sunulan 1X2 piyasasındaki oranlar (Rayo Vallecano 1.75 / Beraberlik 3.7 / Elche 4.33), ev sahibi ekibin hafif favori olarak görülse de, Elche'nin bu maçı kazanmak için elinden geleni yapacağını gösteriyor.

Müsabakanın kritik anlarında taktiksel esneklik devreye girebilir. Özellikle Elche'nin puan kazanma ihtiyacı, maçın ortalarında oyuna dahil edecekleri yedek oyuncularla tempo değişimine gitmelerini sağlayabilir. Rayo Vallecano ise bu değişime karşı hazırlıklı olmalı ve rakibin baskısı altında topu iyi kullanabilmeli. Maçın genel akışında, her iki takımın da gol bulma konusunda henüz net bir kanıt sunmadığı düşünüldüğünde, taktiksel disiplin ve savunma organizasyonu ön plana çıkacaktır. Ancak Elche'nin yüksek motivasyonu ile karşılaşan Rayo Vallecano'nun savunmada hata yapmaması ve kontra ataklarda etkili olması kritik önem taşıyor. Bu dinamikler ışığında, maçın taktiksel olarak dengeli ama fiziksel ve zihinsel dayanıklılık gerektiren bir mücadele olacağı öngörülüyor.

Rayo Vallecano'da Değer: 1X2 ve BTTS Seçimleri

Madrid'deki Campo de Futbol de Vallecas sahnesinde oynanacak olan ve La Liga'nın 10. haftasında gerçekleşecek olan Rayo Vallecano ile Elche arasındaki karşılaşma, bahisseverler için dikkat çekici bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. Ev sahibi Rayo Vallecano, ligdeki 13. sırasını korurken, 8 puanda bulunuyor ve son üç haftada iki galibiyet ile iki beraberlik alarak form bulmaya çalışıyor. Rakip taraf Elche ise daha zayıf bir tablo çiziyor; 18. sırada yer alıyor ve sadece 6 puanla mücadele ediyor. Bu durum, ev sahibinin favori konumunda olduğunu ve maçın kaderini belirleme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. İstatistiksel olarak bakıldığında, Rayo Vallecano'nun ev sahibi avantajı ve daha iyi performans göstergeleri, onları bu maçta güçlü bir aday haline getiriyor.

Olası sonuçlar dağılımına odaklanıldığında, ev sahibi takımın kazanma ihtimali en yüksek senaryo olarak öne çıkıyor. Sunulan verilere göre ev sahibi zaferi için tahmini olasılık %53.5 iken, beraberlik %25.3 ve deplasman galibiyeti ise %21.3 olarak hesaplanıyor. Bu oranlar ışığında, ev sahibi kazanımı (1) seçeneği en güçlü tercih olarak görülüyor ve %55 güven oranıyla bu yönde bir beklenti söz konusu. Ayrıca, her iki takımın da gol bulma potansiyelinin olduğu düşünülerek BTTS (Her İki Takım Gol Atar) seçeneği de %54 güven oranıyla değerlendiriliyor. Bu durum, maçın kapalı geçmeyeceğini ve gol sefasının yaşanabileceğini işaret ediyor.

Pazarlık değerini artıran unsurlardan biri de sunulan odds (katsayılar) yapısıdır. Standart odds değerlerine kıyasla, 1xBet üzerinden sağlanan en iyi fiyatların ev sahibi için 1.81, beraberlik için 3.94 ve deplasman takımı için 4.78 olduğu görülmektedir. Özellikle ev sahibi galibiyeti için sunulan 1.81 odds değeri, teorik olasılığın üzerinde bir getiri potansiyeli barındırabilir. Bahisseverler için en iyi fiyatı yakalamak adına bu bookmaker adresini takip etmek mantıklı olacaktır. Ayrıca İki Kat Şans (Çifte Şans) seçeneği olan 1X (%39 güven) seçeneği de riski minimize etmek isteyenler için uygun bir alternatif olabilir.

Takımların genel form durumları dikkate alındığında, Rayo Vallecano'nun iç saha performansının belirleyici olacağı öngörülüyor. Elche'nin savunma hatlarında yaşadığı sıkıntılar ve gol yollarındaki verimsizlikler, ev sahibinin üstünlüğünü pekiştirecek faktörler arasında yer alıyor. Maçın toplam gol sayısının da önemli olduğu düşünülürse, Üst/Alt Gol (Alt/Üst) pazarında özellikle üst 2.5 Gol seçeneği %52 güven oranıyla öne çıkıyor. Bu tahminler ışığında, Rayo Vallecano'nun maçı kontrol altında tutarak skor tablosunda fark yaratması bekleniyor.

Rayo Vallecano ve Elche İçin Alternatif Bahis Piyasaları

Rayo Vallecano ile Elche arasındaki 10. haftanın kritik karşılaşmasında, ana bahislerin ötesinde değer sunabilecek alternatif piyasalar da dikkat çekiyor. Modelimiz, Aasian Handicap piyasasında Rayo Vallecano için -0.75 handikapını öne sürüyor. Bu seçeneğin odds değeri 1.91 olarak belirlenirken, modelin sağladığı güven seviyesi %52. Rayo'nun ev sahibi avantajı ve daha iyi form durumu, Elche'nin deplasandaki kırılganlığını dengelemek için bu handikapın makul olduğunu gösteriyor. Benzer şekilde, Doğru Skor (Doğru Skor) piyasasında en olası sonuç olarak 2:1 skoru öngörülüyor. Bu sonucun odds değeri 7.33ken, gerçekleşme olasılığı %14 olarak hesaplanıyor. Rayo'nun gol bulma potansiyeli ile Elche'nin az da olsa gol yapma ihtimali, bu skoru akıllıca bir risk olarak işaret ediyor.

Skor tahminlerinin yanı sıra, maçın genel akışını ve istatistiksel verilerini de göz önünde bulunduran bahisçiler için Corners (Korner) ve Cards (Kırmızı/Kart) piyasaları da değerlendirilebilir. Ancak mevcut verilerde spesifik bir sayısal tahmin verilmediği için, bu pazarlardaki hareketlilik takib edilmelidir. Ayrıca, maçın ilk yarısının nasıl biteceğine dair İY/MS (İlk Yarı / Tamamı) piyasası da stratejik bir seçenek olabilir. Rayo'nun genellikle hızlı başlayıp temposunu koruma eğilimi göz önüne alındığında, İY/MS piyasasında Rayo galibiyetine odaklanmak mantıklı görünüyor. Bu taktiksel yaklaşım, maçın kontrolünü elinde tutan tarafın avantajını yansıtıyor.

Fantastik bir gol deneyimi arayanlar için Atime Goalscorer (Herhangi Bir Golcü) seçeneği de sunuluyor. Modelimiz, Alexandre Alemao'nun herhangi bir dakikada gol atma ihtimalini değerlendiriyor. Alemao için belirlenen odds değeri 2.38ken, güven oranı %42 olarak tespit edildi. Bu oran, Alemao'nun forvet hattındaki varlığının ve pozisyon alma alışkanlıklarının Elche savunması üzerinde etkili olabileceğini düşündürüyor. Bu piyasa seçeneği, yüksek getiri potansiyeli sunarken orta düzeyde bir risk içeriyor.

Rayo Vallecano ve Elche İçin Nihai Tahminimiz

Saat 12:00'de Campo de Futbol de Vallecas'ta gerçekleşecek olan bu La Liga 10. hafta mücadelesinde, Rayo Vallecano evinde Elche ile karşı karşıya gelecek. İstatistiksel veriler ve form durumları incelendiğinde, Rayo Vallecano'nun ev sahibi avantajını sonuca yansıtma olasılığı oldukça yüksek görünüyor. Ev sahibi takımın son maçlardaki performansı ve ligdeki konumu, onları favori konumuna yerleştiriyor. Bu nedenle, 1X2 piyasasında Rayo Vallecano galibiyeti (1) en güçlü tahminimiz olarak öne çıkıyor. %55'lik güven oranıyla, ev sahibinin maçı kendi lehine çevireceğini düşünüyoruz.

Ayrıca, her iki takımın da gol bulma potansiyeli göz önüne alındığında, maçta gol yağmuru yaşanabileceği ihtimali kuvvetli. Bu bağlamda, O/U piyasasında üst 2.5 seçeneği de dikkat çekiyor. %52'lik güven oranıyla, maçta en az üç golün atılacağı öngörülüyor. Ayrıca, her iki takımın da fileleri havalandırma ihtimalini değerlendirdiğimizde, BTTS piyasasında Evet seçeneği de makul görünüyor. %54'lük güven seviyesiyle, her iki takımın da gol kaydedeceğini düşünüyoruz. Son olarak, ev sahibi tarafın mağlubiyetini dışlamayan bir yaklaşım benimseyerek DC piyasasında 1X seçeneği de dikkate alınabilir.

Bizim tercihimRayo VallecanoMaç Sonucu (1X2)@1.60 · 55%
En İyi DeğerÜst 2.5Üst/Alt Gol@1.84 · 52%
Tahminlerimiz: Rayo Vallecano vs Elche — Rayo Vallecano — Kazanmak (54%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet

Sıkça Sorulan Sorular

Rayo Vallecano - Elche: kazanması beklenen takım hangisi?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %55 güvenle Rayo Vallecano tahmininde bulunuyor.
Rayo Vallecano Elche maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Üst 2.5 gol bekliyoruz (%52 güven).
Rayo Vallecano Elche maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Evet (%54 güven).
1X çifte şans, Rayo Vallecano - Elche için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 1X, 39% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Rayo Vallecano - Elche için hangi skor tahmin ediliyor?
En olası kesin skor 2:1 (13.6% ima edilen olasılık).
Rayo Vallecano Elche ne zaman ve nerede oynanıyor?
Rayo Vallecano Elche maçı 24 Eki 2026 tarihinde Campo de Futbol de Vallecas stadında oynanacak.

Ek bilgiler

Rayo VallecanoRayo Vallecano

En çok gol atanlar

Álvaro García
Álvaro GarcíaOrta Saha
1Goller
Sergio Camello
Sergio CamelloForvet
1Goller

Asistler

Jorge de Frutos
Jorge de FrutosOrta Saha
1Asistler

Kartlar

Álvaro García
Álvaro GarcíaOrta Saha
10
Sergio Camello
Sergio CamelloForvet
10
P. Ciss
P. CissDefans
10
Unai López
Unai LópezOrta Saha
10
Fran Pérez
Fran PérezForvet
10
ElcheElche

En çok gol atanlar

Marc Aguado
Marc AguadoOrta Saha
1Goller

Asistler

Gonzalo Villar
Gonzalo VillarOrta Saha
1Asistler

Kartlar

Gonzalo Villar
Gonzalo VillarOrta Saha
10
U. Konare
U. KonareForvet
10

Detaylı Form ve Son Maçlar

Rayo Vallecano
MGMGB
10Oynandı
4Galibiyetler
2Beraberlikler
4Mağlubiyetler
Puan/Maç1.4
Galibiyet Yüzdesi40%
Gol/Maç3.3
Ortalama Gol1.5
Ortalama Gol Yedi1.8
İki Takım da Gol Atar80%
Temiz sayfa10%
Gol atamadı10%

Son Maçlar

19 EylBdeplasman Osasuna1-1
15 EylGvs Espanyol2-1
12 EylMdeplasman Real Madrid1-4
5 EylGvs Racing Santander3-2
31 AğuMdeplasman Barcelona2-5
Elche
MBMGB
10Oynandı
2Galibiyetler
4Beraberlikler
4Mağlubiyetler
Puan/Maç1
Galibiyet Yüzdesi20%
Gol/Maç3.1
Ortalama Gol1.3
Ortalama Gol Yedi1.8
İki Takım da Gol Atar70%
Temiz sayfa20%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

11 EkiBvs Celta Vigo0-0
18 EylGdeplasman Espanyol3-1
15 EylMvs Real Madrid2-3
12 EylBdeplasman Athletic Bilbao1-1
7 EylMvs Real Sociedad2-3

Karşılıklı Sonuçlar

Bahis İstatistikleri

MetrikDeğer
Toplam Maçlar15
Ortalama Gol2.93
İki Takım da Gol Atar53%
2.5 Üstü Gol60%
1.5 Üstü Gol93%

Takım Başına Gol

TakımToplamOrtalama
Rayo Vallecano181.2 maç başına
Elche261.73 maç başına

Temiz sayfa

TakımTemiz sayfa
Rayo Vallecano3 (20%)
Elche4 (27%)
3 Nis 2026La LigaRayo Vallecano1-0Elche
21 Ara 2025La LigaElche4-0Rayo Vallecano
29 Nis 2023La LigaElche4-0Rayo Vallecano
3 Eki 2022La LigaRayo Vallecano2-1Elche
18 Şub 2022La LigaElche2-1Rayo Vallecano
17 Eki 2021La LigaRayo Vallecano2-1Elche
16 Oca 2021Kral KupasıRayo Vallecano2-0Elche
8 Mar 2020İkinci DivisiónRayo Vallecano2-3Elche
5 Eki 2019İkinci DivisiónElche1-1Rayo Vallecano
21 Oca 2017İkinci DivisiónRayo Vallecano1-1Elche
20 Ağu 2016İkinci DivisiónElche2-1Rayo Vallecano
9 Şub 2015La LigaElche2-0Rayo Vallecano
14 Eyl 2014La LigaRayo Vallecano2-3Elche
18 Oca 2014La LigaElche2-0Rayo Vallecano
19 Ağu 2013La LigaRayo Vallecano3-0Elche

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.