Tura 11
Argeș Pitești vs CFR Cluj Tahmin ve Bahis Tüyoları
Tahminlerimiz: Argeș Pitești — Kazanmak (38%); Alt 2.5; İki taraf da gol atar: Hayır.
En iyi bahis
Bizim tercihim
İki seçenek
Ev/Deplasman
69%
GüvenBahis Tavsiyeleri
Argeș PiteștiBeraberlikCFR Cluj
Sonuç
Argeș Pitești
@ 2.43
38%
Toplam goller
En İyi DeğerAlt 2.5
@ 1.60
57%
İki takım da gol atar
Hayır
@ 1.85
51%
İki seçenek
Ev/Deplasman
69%
Asya handikap
H. Ev -1.5
@ 4.55
22%
İlk Yarı
Beraberlik
@ 2.02
46%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli
Uzman Analizi
Analiz hazırlanıyor
Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.
Ana İstatistikler
2Beraberlikler
10
2.5Ortalama Goller
21%İki Takım da Gol Atar
36%Üzer 2.5
22 May 2026CFR Cluj1-1Argeș Pitești
17 Nis 2026Argeș Pitești0-1CFR Cluj
29 Kas 2025Argeș Pitești3-0CFR Cluj
27 Tem 2025CFR Cluj0-2Argeș Pitești
29 Eki 2024Argeș Pitești2-2CFR Cluj
Oranlar
| Bahis sitesi | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.43 | 3.05 | 2.97 |
Sıkça Sorulan Sorular
Argeș Pitești CFR Cluj maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %38 güvenle Argeș Pitești tahmininde bulunuyor.
Argeș Pitești CFR Cluj maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Alt 2.5 gol bekliyoruz (%57 güven).
Argeș Pitești CFR Cluj maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Hayır (%51 güven).
12 çifte şans, Argeș Pitești - CFR Cluj için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 12, 69% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Argeș Pitești - CFR Cluj için en iyi bahis nedir?
En iyi önerimiz 57% güvenle Alt 2.5.
Argeș Pitești CFR Cluj ne zaman ve nerede oynanıyor?
Argeș Pitești CFR Cluj maçı 10 Eki 2026 tarihinde oynanacak.
Ek bilgiler
| # | Takım | P | G | B | M | G | Y | AV | Puan | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 7 | +16 | 23 | ||
| 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | 6 | +8 | 21 | ||
| 3 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 9 | +15 | 20 | ||
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 | 12 | +1 | 19 | ||
| 5 | 9 | 5 | 0 | 4 | 14 | 13 | +1 | 15 | ||
| 6 | 10 | 3 | 5 | 2 | 14 | 14 | 0 | 14 | ||
| 7 | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 9 | +2 | 13 | ||
| 8 | 9 | 4 | 1 | 4 | 15 | 14 | +1 | 13 | ||
| 9 | 10 | 3 | 4 | 3 | 7 | 10 | -3 | 13 | ||
| 10 | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 15 | -1 | 12 | ||
| 11 | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 17 | -4 | 12 | ||
| 12 | 10 | 2 | 5 | 3 | 14 | 12 | +2 | 11 | ||
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 6 | 10 | -4 | 11 | ||
| 14 | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 15 | -4 | 10 | ||
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 22 | -13 | 8 | ||
| 16 | 10 | 0 | 1 | 9 | 6 | 23 | -17 | 1 |
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
Düşme
Detaylı Form ve Son Maçlar
MMMBM
10Oynandı
3Galibiyetler
2Beraberlikler
5Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 1.1 |
| Galibiyet Yüzdesi | 30% |
| Gol/Maç | 1.9 |
| Ortalama Gol | 0.6 |
| Ortalama Gol Yedi | 1.3 |
| İki Takım da Gol Atar | 30% |
| Temiz sayfa | 30% |
| Gol atamadı | 40% |
Son Maçlar
18 EylMdeplasman Hızlı1-3
13 EylBvs FC Botoşani1-1
7 EylMdeplasman FC Voluntari0-1
2 EylMvs FCSB0-5
29 AğuMvs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe0-1
GGBMG
10Oynandı
4Galibiyetler
1Beraberlikler
5Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 1.3 |
| Galibiyet Yüzdesi | 40% |
| Gol/Maç | 3.3 |
| Ortalama Gol | 1.3 |
| Ortalama Gol Yedi | 2 |
| İki Takım da Gol Atar | 60% |
| Temiz sayfa | 20% |
| Gol atamadı | 30% |
Son Maçlar
19 EylGvs FC Botoşani3-1
12 EylMdeplasman Sepsi OSK Sfântu Gheorghe1-3
4 EylBvs Farul Constanța0-0
1 EylGdeplasman Sepsi OSK Sfântu Gheorghe3-1
29 AğuGdeplasman Çikşereda3-2
Karşılıklı Sonuçlar
Bahis İstatistikleri
| Metrik | Değer |
|---|---|
| Toplam Maçlar | 14 |
| Ortalama Gol | 2.5 |
| İki Takım da Gol Atar | 21% |
| 2.5 Üstü Gol | 36% |
| 1.5 Üstü Gol | 64% |
Takım Başına Gol
| Takım | Toplam | Ortalama |
|---|---|---|
| Argeș Pitești | 9 | 0.64 maç başına |
| CFR Cluj | 26 | 1.86 maç başına |
Temiz sayfa
| Takım | Temiz sayfa |
|---|---|
| Argeș Pitești | 2 (14%) |
| CFR Cluj | 9 (64%) |
22 May 2026Liga ICFR Cluj1-1Argeș Pitești
17 Nis 2026Liga IArgeș Pitești0-1CFR Cluj
29 Kas 2025Liga IArgeș Pitești3-0CFR Cluj
27 Tem 2025Liga ICFR Cluj0-2Argeș Pitești
29 Eki 2024Romania KupasıArgeș Pitești2-2CFR Cluj
6 Nis 2023Romania KupasıCFR Cluj1-0Argeș Pitești
19 Şub 2023Liga ICFR Cluj3-1Argeș Pitești
19 Eyl 2022Liga IArgeș Pitești0-1CFR Cluj
7 May 2022Liga IArgeș Pitești0-6CFR Cluj
4 Nis 2022Liga ICFR Cluj2-0Argeș Pitești
19 Ara 2021Liga ICFR Cluj1-0Argeș Pitești
21 Ağu 2021Liga IArgeș Pitești0-1CFR Cluj
1 Mar 2021Liga ICFR Cluj5-0Argeș Pitești
8 Kas 2020Liga IArgeș Pitești0-2CFR Cluj

