Dünya
UEFA Avrupa LigiUEFA Avrupa Ligi
Tura 2

AZ Alkmaar vs Hapoel Beer Şeva Tahmin ve Bahis Tüyoları

AFAS Stadion(Alkmaar), Alkmaar

Tahminlerimiz: AZ Alkmaar — Kazanmak (73%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet.

En iyi bahis
Bizim tercihim
Sonuç
AZ Alkmaar
@ 1.22
73%
Güven
Bu tahmine katılıyor musunuz?

Bahis Tavsiyeleri

73%
17%
10%
AZ AlkmaarBeraberlikHapoel Beer Şeva
Sonuç
AZ Alkmaar
@ 1.22
73%
İki takım da gol atar
Evet
@ 1.82
51%
İki seçenek
Ev/Skor
@ 1.06
44%
Asya handikap
H. Ev -1.75
@ 1.98
51%
İlk Yarı
AZ Alkmaar
@ 1.62
53%
İY/SON
Ev Sahibi/Ev Sahibi
@ 1.71
58.5%
Doğru skor
2:1
@ 7.50
13.3%

Ek pazarlar

Toplam köşe vuruşu
Üst 9.5
@ 1.75
52.7%
Toplam kartlar
Üst 4.5
@ 1.80
51.5%
Her zaman gol atan
Mexx Meerdink
55.6%@ 1.80
Jizz Hornkamp
52.4%@ 1.91
Bendeguz Kovacs
52.4%@ 1.91
Jerolldino Bergraaf
47.6%@ 2.10
Wassim Bouziane
44.4%@ 2.25
Weslley Patati
41.7%@ 2.40
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Kurucu & baş analist
60.3% 30+ yıl
12 dk okuma

Avrupa Ligi'nin yeni formatında ilk haftaların heyecanı AFAS Stadı'na konuk oluyor. 15 Ekim 2026 Perşembe günü saat 19:45'te (İstanbul saatiyle) başlayacak olan AZ Alkmaar - Hapoel Beer Şeva maçı, iki takımın da Avrupa sahnesindeki ilk izlenimini ortaya koyacağı kritik bir karşılaşma olacak. Holland...

Tam Analizi Oku

Ana İstatistikler

AZ AlkmaarvsHapoel Beer Şeva
0%
Form
100%
0%
Savunma
100%

Oranlar

Bahis sitesi1X2
1xBet1.335.739.60
Bet3651.085.758.00
Betano1.115.606.00

Tam analiz

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Kurucu & baş analist
60.3% «Bizim Seçimimiz» Kazanç Oranı
30+ Yıllık Deneyim
16.2k Takip Edilen Tahminler
AZ Alkmaar - Hapoel Beer Şeva — maç tahmini ve önizleme
AZ Alkmaar
GBMGM
Son formvs
Hapoel Beer Şeva
MGBGG

AZ Alkmaar vs Hapoel Beer Şeva: AFAS Stadı'nda Avrupa Ligi İlk Adımı

Avrupa Ligi'nin yeni formatında ilk haftaların heyecanı AFAS Stadı'na konuk oluyor. 15 Ekim 2026 Perşembe günü saat 19:45'te (İstanbul saatiyle) başlayacak olan AZ Alkmaar - Hapoel Beer Şeva maçı, iki takımın da Avrupa sahnesindeki ilk izlenimini ortaya koyacağı kritik bir karşılaşma olacak. Hollanda ekibi AZ Alkmaar, ligdeki güçlü duruşunu Avrupa'ya da taşımaya çalışırken, İsrail temsilcisi Hapoel Beer Şeva ilk puanlarını almak veya en azından bir beraberlik parolasıyla sahneye çıkacak. Her iki takımın da son 10 gün içinde maç yapmamış olması ve yaklaşık 25 günlük dinlenme süresine sahip olması, taktiksel disiplin ve fiziksel hazırlığın ön planda olacağını gösteriyor. Ancak bu durum, her iki takımı da rotasyon riskine açık bırakıyor; AZ Alkmaa'nın 3 gün içinde başka bir organizasyonda oynayacak olması ve Hapoel Beer Şeva'nın ise 2 gün sonra Union Saint-Gilloise ile karşılaşacak olması, teknik heyetlerin anahtar oyuncuları dinlendirmesine neden olabilir.

Sahada beklenen görüntü, AZ Alkmaar'nın top hakimiyetini elinde tutmaya çalışırken Hapoel Beer Şeva'nın daha dengeli ve savunma odaklı bir yaklaşım sergileyeği yönünde olacak. İstatistikler, AZ Alkmaar'nın maç başına ortalama 11 top kapma ile ligin ortalarında yer aldığını gösterirken; Hapoel Beer Şeva'nın ise sadece 8 top kapma ortalamasıyla daha az agresif bir baskı kurduğunu ortaya koyuyor. Bu fark, AZ Alkmaar'nın rakip yarı sahada baskı kurma ihtimalini artırıyor. Bet365'in belirlediği oranlar ise favoriyi net bir şekilde işaret ediyor: AZ Alkmaar zaferi için 1.22, beraberlik için 5.75 ve Hapoel Beer Şeva zaferi için 12 oranları sunuluyor. Bu oranlar, Hollanda ekibinin evinde kazanmasını bekleyen piyasa beklentisini yansıtıyor.

Karşılaşmanın gidişatını etkileyecek diğer bir faktör ise takımların yaklaşan lig programları olacak. AZ Alkmaa, bu maçtan sadece birkaç gün sonra Feyenoord ile yapılacak kritik Eredivisie mücadelesine hazırlanacak. Bu durum, AZ Alkmaa teknik kadrosunun bazı oyunculara yük bindirmekten kaçınmasına yol açabilir. Öte yandan Hapoel Beer Şeva'nın önümüzdeki hafta sonu Union Saint-Gilloise ile oynayacağı Avrupa Ligi maçı da dikkate alındığında, her iki takım da bu karşılaşmayı uzun vadeli hedefler için birer test alanı olarak görebilir. Maç öncesi atmosferde ayrıca siyasi boyutlar da var; Amsterdam Belediyesi'nin Hapoel taraftarlarına yönelik tedbirleri ve Alkmaar Belediye Başkanı Anja Schouten'in aldığı kararlar kulüpler arası gerilimin hafifçe artmasına neden olmuştu.

AZ Alkmaar ve Hapoel Beer Şeva'nın Avrupa Ligi'ne Girişi: Form ve Savunma Dengesi

AFAS Stadı'nda oynanacak olan bu UEFA Avrupa Ligi maçında, AZ Alkmaar ve Hapoel Beer Şeva'nın son performansları açısından ilginç bir karşılaştırma öne çıkıyor. Hollandalı temsilci AZ Alkmaar, genel form grafiğinde son beş maçta WLDWW dizilimiyle dikkat çekerken, son on karşılaşmada altı galibiyet, üç beraberlik ve yalnızca bir yenilgi almıştır. Bu süreçte takımın gol ortalaması 2.2 seviyesinde seyretmiş, ancak savunmada ortalama 1.1 gol bırakmıştır. Son dönemdeki performansı incelendiğinde, AZ Alkmaar'ın Telstar karşısında 1-0 kazanması ve Go Ahead Eagles'i 5-2 mağlup etmesi hücum gücünün yüksek olduğunu gösterir niteliktedir. Ancak Sunderland'e deplasmanda 0-1 kaybetmesi ve Willem II ile 1-1 berabere kalması, özellikle kritik anlarda dikkatli olmayı gerektiren hassas bir denge içinde olduklarını ortaya koymaktadır. Son on maçta %60 oranında BTTS (Her İki Takım Gol Yapar) yaşanmış, %30 oranında ise clean sheet başarısı elde edilmiştir.

Diğer yandan İsrail temsilcisi Hapoel Beer Şeva, Avrupa sahnesine daha farklı bir istatistiksel arka plandan geliyor. Son on maçda yedi galibiyet, iki beraberlik ve tek bir yenilgi alan bu ekip, attığı gollerin ortalamasını 1.5 seviyesinde tutarken, kalesinde sadece ortalama 0.8 gol görmüştür. Bu rakam, Hapoel Beer Şeva'nın savunma organizasyonundaki disiplinini vurgulamaktadır. Son dönemde Dinamo Zagreb ile 0-0 berabere kalması ve İroni Kiryat Şmona'yı 1-0 mağlup etmesi, takımın kapalı oyun anlayışından verim alabildiğini gösterir niteliktedir. Ayrıca Hapoel Petah Tikva'yı deplasmanda 2-0 yenmeleri, güçlü rakiplere karşı bile sonuç odaklı oynayabildiklerinin kanıtıdır. Son on maçta %40 oranında BTTS beklenirken, %60 oranında clean sheet başarısı göstermişlerdir.

Takımların karşılaştırmalı form verileri incelendiğinde AZ Alkmaar'ın hücum hattındaki verimliliği ile Hapoel Beer Şeva'nın savunma stabilitesi arasındaki fark belirleyici olacaktır. AZ Alkmaar'ın Heerenveen deplasmanından 3-2 galip ayrılması gibi yüksek skorlu sonuçlar, ofansif potansiyelinin yüksek olduğunu gösterse de; Maccabi Tel Aviv karşısındaki 1-4'lük yenilgi gibi ani savunma hataları risk oluşturabilir. Hapoel Beer Şeva ise Hapoel Haifa ile yaşadığı 2-2'lik beraberlikte gole açık bir yapı sergilese de, genel trendleri daha çok kontrollü oyun üzerine kurulu görünüyor. Bu bağlamda AZ Alkmaar'ın ev sahibi avantajıyla daha agresif bir tempo uygulaması beklenirken; Hapoel Beer Şeva'nın kontratak ve duran top fırsatlarını değerlendirerek oyunu kontrol etme eğilimi taşıdığı söylenebilir.

Sonuç olarak her iki takım da Avrupa Ligi'nde puan durumunu düzeltme veya koruma adına büyük bir motivasyona sahip olsa da, form grafikleri farklı senaryoları işaret ediyor. AZ Alkmaar'ın attığı gollerin çoğunluğuyla öne çıkması beklenirken; Hapoel Beer Şeva'nın az sayıda golle daha fazla temiz oyun yapma ihtimali istatistiksel olarak daha yüksek görünmektedir. Maçın seyrini belirleyecek unsurun, AZ Alkmaar'ın erken gol bularak oyunu dağıtması yoksa Hapoel Beer Şeva'nın ilk yarıyı kapalı alarak ikinci yarıya güçlü girmesi olup olmadığına tanık olacağız.

AZ Alkmaar ve Hapoel Beer Şeva'nın Taktik Sistemleri ve Maç Analizi

AFAS Stadı'nda oynanacak bu Avrupa Ligi karşılaşmasında AZ Alkmaar, saha hakimiyetini elinde tutma eğiliminde olacak. Veri setindeki istatistiklere göre AZ Alkmaar, rakiplerine kıyasla maç başına 11 tackle ortalamasıyla mücadele ediyor; bu sayı ligdeki diğer takımla karşılaştırıldığında orta düzey bir baskı seviyesini işaret ediyor. Hapoel Beer Şeva ise maç başına 8 tackle ile daha pasif bir oyun anlayışına sahip. Bu durum, Hapoel'in topu rakibe bırakarak kontratak veya duran toplarla gol arayan bir strateji izleyebileceğini düşündürüyor. AZ Alkmaar'nın ofansif oyun kurma becerileri ve sahadaki pozisyon alışı, Hapoel'in savunma hatlarını zorlayacak bir yapı oluşturuyor. Ancak her iki takım da henüz gol atamadığı için taktiksel temkinlilik ön planda olabilir.

Hapoel Beer Şeva'nın kadrosunda Kevin Mac Allister gibi önemli oyuncuların durumu dikkat çekiyor. FotMob'un aktardığı bilgilere göre Mac Allister, 2027 yılının sonlarına kadar sürecek bir çapraz bağ sakatlığı yaşıyor; bu durum takımın uzun vadeli planlarını etkilese de mevcut maçta rotasyon ihtimalini artırıyor. Ayrıca Ross Sykes'in omuz sakatlığı ve Itay Rotman'ın dizinden kaynaklı olarak 1-2 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor. Bu eksikler, Hapoel'in oyun kurulumunda değişiklik yapmasına neden olabilir. AZ Alkmaar'nın ise rotasyon riski taşıdığını belirtmek gerekir; takımın sadece 3 gün içinde başka bir müsabakada sahne alması nedeniyle teknik ekibin anahtar oyuncuları dinlendirmesi muhtemel. Bu durum, AZ'nin ilk yarıda daha agresif olmasına rağmen ikinci yarıda tempoyu düşürebileceği anlamına gelebilir.

Bet365 tarafından sunulan odds verilerine göre AZ Alkmaar'nın galibiyeti 1.22 oranla güçlü bir favoride gösteriliyor. Bu oran, ev sahibi ekibin teknik üstünlüğünü ve saha avantajını yansıtıyor. Hapoel Beer Şeva'nın 12 oranla underdog konumunda olması, onlardan beklenen en düşük skorlu veya kontratak golü içeren bir senaryoyu işaret ediyor. Maç boyunca AZ'nin topa sahip olma oranının yüksek olması ve Hapoel'in savunma arkasına atılan toplara odaklanması bekleniyor. Taktiksel olarak AZ'nin kanat kullanımı ile Hapoel'in merkez savunma yoğunluğu arasında bir mücadele yaşanacaktır.

Öngörülen Kadrolar ve Anahtar Oyuncular

AZ Alkmaar, bu karşılaşmada 4-3-3 formasyonu ile sahaya çıkması beklenen güçlü bir kadro yapısı sergiliyor. Kalede J. De Busser'in güvenle görev alması, savunma hattında M. Chávez, E. Dijkstra ve W. Goes gibi isimlerin bir arada olması, rakip ataklarına karşı dirençli bir yapı oluşturmayı hedefliyor. Orta saha rotasyonunda L. Schouten ve P. Koopmeiners'in kontrolü ele alması, hücum hattında ise Weslley Patati ve J. Hornkamp'ın hızını kullanması bekleniyor. J. Clasie'nin deneyimi ve R. Daal'ın katkısı ile AZ Alkmaar'ın orta saha baskısı ve pozisyon kazanma yeteneği ön planda olacak.

Müsabakanın diğer tarafında Hapoel Beer Şeva da benzer bir 4-3-3 dizilişi ile rakibine karşı durmaya hazırlanıyor. O. Marciano'nun kalesini koruması ve G. Mizrahi ile M. Vítor'un savunmadaki uyumu kritik önem taşıyor. M. Baltaxa ve Pedro Amador'ın kanat performansları, Z. Ahmed, N. Yehoshua ve A. Forson'un orta sahadaki dinamikleri ile I. Zlatanović, J. East ve Y. Malede'nin hücum katmanındaki hareketliliği Hapoel Beer Şeva'nın ana silahlarını oluşturuyor.

Bu öngörülen kadrolar, her iki takımın da sezon içindeki en sık kullanılan oyuncu tercihlerine dayanmaktadır ve kesinleşmiş resmi kadrolar değildir.

AZ Alkmaar vs Hapoel Beer Şeva: 1X2 ve Bahis Analizi

AFAS Stadı'nda oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 2. Maç Haftası karşılaşmasında AZ Alkmaar, sahasında Hapoel Beer Şeva'yı konuk ediyor. Hollandalı temsilci, bu sezon ilk maçında mağlubiyetle tanışsa da ev sahibi avantajıyla güçlü bir favor olarak sahaya çıkıyor. İstatistiklere ve bahis oranlarına baktığımızda, AZ Alkmaar'ın galibiyeti için sunulan 1X2 piyasasındaki oranlar, ev sahibinin baskın bir favorisi olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Ev sahibi takım için en iyi oran 1.33 seviyesinde (1xBet) bulunurken, beraberlik için Dafabet üzerinden 6.00, Hapoel Beer Şeva'nın galibiyeti için ise Bet365'te 12.00 gibi değerli fiyatlar sunuluyor. Bu oran dağılımı, AZ Alkmaar'ın maçın kontrolünü eline alması beklentisini güçlendiriyor.

Maçın genel seyrine bakıldığında, her iki takımın da gol bulma potansiyelinin yüksek olması BTT (BTTS) piyasasında "Evet" seçeneğini öne çıkarıyor. AZ Alkmaar'ın ev sahibi performansları ve Hapoel Beer Şeva'nın savunma zafiyetleri göz önüne alındığında, iki takımın da fileleri havalandırması oldukça mantıklı görünüyor. Ayrıca, maçta en az üç gol atılması ihtimalini temsil eden O/U (Üst/Alt Gol) 2.5 seçeneği de %63 güven oranıyla tercih edilebilir bir seçenek olarak duruyor. İki takımın da oyun anlayışı ve lig istatistikleri, skorbordun hareketli geçmesini destekliyor.

Güvenlik açığı arayan bahisçiler için DC (İki Kat Şans) pazarında "1X" seçenei de değerlendirilebilir. AZ Alkmaar'ın evinde kaybetme ihtimalinin düşük olması nedeniyle, bu seçenek daha güvenli bir liman sunuyor ancak getiri potansiyeli daha sınırlı kalacaktır. Maç tahminlerimizde ev galibiyeti ana odak noktasımız olup %74 güven oranıyla öne çıkıyor. Hapoel Beer Şeva'nın deplasmanda gol yollarında etkili olması beklense de, AZ Alkmaar'ın oyun kalitesi ve saha hakimiyeti maçın kaderini belirleyecek ana faktör olacak.

AZ Alkmaar ve Hapoel Beer Şeva İçin Ek Piyasa Seçenekleri

AZ Alkmaar ile Hapoel Beer Şeva arasındaki UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında, model verileri özellikle yarı zaman ve maç sonu tahminlerinde güçlü bir ev sahibi avantajı işaret ediyor. İlk yarı sonucu piyasasında AZ Alkmaar'nın devre arasında öne geçmesi 1.62 odds ile %52 güven seviyesiyle en güçlü seçenek olarak öne çıkıyor. Bu durum, AZ'nin maçlara hızlı başlayıp tempo kontrolünü elinde tutma eğilimine dikkat çekiyor. Daha kapsamlı bir bakış açısı sunan İY/MS piyasasında ise ev sahibi takımın hem devre arasında hem de maç sonunda lider olması bekleniyor. "Ev/Ev" kombinasyonu 1.71 odds değerine sahipken, bu senaryonun gerçekleşme olasılığı %58 olarak hesaplanıyor. Bu yüksek güven oranı, AZ Alkmaar'nın saha hakimiyetini 90 dakika boyunca sürdürme beklentisini doğrular nitelikte.

AZ Alkmaar vs Hapoel Beer Şeva: Sonuç ve Tahmin Özeti

AFAS Stadı'nda oynanacak bu UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında, AZ Alkmaar'nın ev sahibi avantajı ve form durumu öne çıkıyor. Lig aşamasının ikinci maçında sahaya çıkacak olan Hollandalı ekip, henüz puanı bulunmamasına rağmen, Hapoel Beer Şeva'nın bir beraberlik almasıyla birlikte daha baskılı bir oyun sergilemesi bekleniyor. Verilere dayalı analizlerimiz, AZ Alkmaar'nın galibiyetini güçlü bir şekilde işaret ettiğini gösteriyor. Bu nedenle 1X2 piyasasında AZ Alkmaar'nın galibiyeti (1) en yüksek güven oranına (%74) sahip tahminimizdir. Ev sahibi ekibin ofansif oyun anlayışı ve saha hakimiyeti, Hapoel'in savunma zafiyetlerini hedef almasını kolaylaştırabilir.

Gol beklentisi açısından da maçta en az üç golün atılması ihtimali yüksek görünüyor. Her iki takımın da kalesini korumakta zorlanabileceği düşünülerek O/U 2.5 piyasasında üst 2.5 seçeneği (%63 güven) öne çıkıyor. Ayrıca, her iki takımın da gole bulunma olasılığı göz önüne alındığında BTTS: Evet seçeneği de değerli bir alternatif olarak değerlendiriliyor (%50 güven). AZ Alkmaar'nın evinde kayıpsız kalamayacağı ihtimaline karşı DC (Çifte Şans) piyasasında 1X seçeneği de düşük bir güven oranıyla (%45) listelenmiştir. Sonuç olarak, AZ Alkmaar'nın kontrolü eline alacağı ve maçı kazanmayı hedefleyeceği öngörüsüyle hareket edilmelidir.

Kaynaklar

Goal, VoetbalPrimeur

Bizim tercihimÜst 2.5Üst/Alt Gol@1.47 · 63%
En İyi DeğerEvetİki takım da gol atar@1.86 · 50%
Tahminlerimiz: AZ Alkmaar vs Hapoel Beer Şeva — AZ Alkmaar — Kazanmak (73%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet

Sıkça Sorulan Sorular

AZ Alkmaar Hapoel Beer Şeva maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %73 güvenle AZ Alkmaar tahmininde bulunuyor.
1X çifte şans, AZ Alkmaar - Hapoel Beer Şeva için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 1X, 44% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
AZ Alkmaar - Hapoel Beer Şeva için en iyi bahis nedir?
En iyi önerimiz 64% güvenle Üst 2.5.
AZ Alkmaar - Hapoel Beer Şeva için hangi skor tahmin ediliyor?
En olası kesin skor 2:1 (13.3% ima edilen olasılık).
AZ Alkmaar - Hapoel Beer Şeva için Asya Handikap tahmini nedir?
Asya Handikap tahminimiz 51% güvenle AZ Alkmaar -1.75.
AZ Alkmaar Hapoel Beer Şeva ne zaman ve nerede oynanıyor?
AZ Alkmaar Hapoel Beer Şeva maçı 15 Eki 2026 tarihinde AFAS Stadion(Alkmaar) stadında oynanacak.

Ek bilgiler

AZ AlkmaarAZ Alkmaar

En çok gol atanlar

Veri yok

Asistler

Veri yok

Kartlar

Weslley Patati
Weslley PatatiForvet
10
A. Oufkir
A. OufkirOrta Saha
10
Hapoel Beer ŞevaHapoel Beer Şeva

En çok gol atanlar

Veri yok

Asistler

Veri yok

Kartlar

Veri yok

Detaylı Form ve Son Maçlar

AZ Alkmaar
GBMGM
10Oynandı
6Galibiyetler
2Beraberlikler
2Mağlubiyetler
Puan/Maç2
Galibiyet Yüzdesi60%
Gol/Maç3.3
Ortalama Gol2.1
Ortalama Gol Yedi1.2
İki Takım da Gol Atar50%
Temiz sayfa30%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

10 EkiMdeplasman Feyenoord0-2
20 EylGvs Telstar1-0
16 EylMdeplasman Sunderland0-1
11 EylBvs Willem II1-1
6 EylGdeplasman Heerenveen3-2
Hapoel Beer Şeva
MGBGG
10Oynandı
7Galibiyetler
2Beraberlikler
1Mağlubiyetler
Puan/Maç2.3
Galibiyet Yüzdesi70%
Gol/Maç2.3
Ortalama Gol1.5
Ortalama Gol Yedi0.8
İki Takım da Gol Atar40%
Temiz sayfa60%
Gol atamadı10%

Son Maçlar

10 EkiGdeplasman İroni Tiberias2-0
19 EylGvs İroni Kiryat Şmona1-0
16 EylBvs Dinamo Zagreb0-0
13 EylGdeplasman Hapoel Petah Tikva2-0
7 EylMvs Maccabi Tel Aviv1-4

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.