Englandİngiltere
FA WSLFA WSL
Tura 8

Brighton W vs Crystal Palace W Tahmin ve Bahis Tüyoları

The Broadfield Stadium, Crawley

Tahminlerimiz: Beraberlik (45%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet.

En iyi bahis
Bizim tercihim
İki seçenek
Ev/Skor
90%
Güven
Bu tahmine katılıyor musunuz?

Bahis Tavsiyeleri

45%
45%
10%
Brighton WBeraberlikCrystal Palace W
Sonuç
Brighton W
45%
Toplam goller
Üst 2.5
53%
İki takım da gol atar
Evet
61%
İki seçenek
Ev/Skor
90%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Analiz hazırlanıyor

Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.

Ana İstatistikler

Brighton W1
1Beraberlikler
0Crystal Palace W
1.5Ortalama Goller
50%İki Takım da Gol Atar
0%Üzer 2.5
2 Şub 2025Brighton W1-1Crystal Palace W
13 Eki 2024Crystal Palace W0-1Brighton W
Tüm maçları gör

Sıkça Sorulan Sorular

Brighton W - Crystal Palace W: kazanması beklenen takım hangisi?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %45 güvenle Brighton W tahmininde bulunuyor.
1X çifte şans, Brighton W - Crystal Palace W için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 1X, 90% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Brighton W Crystal Palace W maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Üst 2.5 gol bekliyoruz (%53 güven).
Brighton W Crystal Palace W maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Evet (%61 güven).
Brighton W Crystal Palace W ne zaman ve nerede oynanıyor?
Brighton W Crystal Palace W maçı 1 Kas 2026 tarihinde The Broadfield Stadium stadında oynanacak.

Ek bilgiler

#TakımPGBMGYAVPuanForm
1Manchester City WManchester City W5500166+1015
2Chelsea WChelsea W5410121+1113
3London City Lionesses WLondon City Lionesses W5401155+1012
4Tottenham Hotspur KadınTottenham Hotspur Kadın5311168+810
5Everton WEverton W53024409
6Liverpool WLiverpool W521296+37
7Manchester United KadınManchester United Kadın521259-47
8Arsenal WArsenal W613257-26
9Crystal Palace WCrystal Palace W5131511-66
10Brighton WBrighton W512287+15
11Birmingham City WBirmingham City W6033813-53
12West Ham WWest Ham W5104410-63
13Aston Villa WAston Villa W5032411-73
14Charlton Athletic WCharlton Athletic W5005215-130
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
Düşme

Detaylı Form ve Son Maçlar

Brighton W
MBBMG
10Oynandı
3Galibiyetler
4Beraberlikler
3Mağlubiyetler
Puan/Maç1.3
Galibiyet Yüzdesi30%
Gol/Maç2.8
Ortalama Gol1.5
Ortalama Gol Yedi1.3
İki Takım da Gol Atar70%
Temiz sayfa10%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

4 EkiGvs Charlton Athletic W5-1
26 EylMdeplasman London City Lionesses W0-2
20 EylBvs Aston Villa W1-1
13 EylBdeplasman Birmingham City W2-2
6 EylMvs Arsenal W0-1
Crystal Palace W
BMBBM
10Oynandı
1Galibiyetler
3Beraberlikler
6Mağlubiyetler
Puan/Maç0.6
Galibiyet Yüzdesi10%
Gol/Maç3.6
Ortalama Gol0.6
Ortalama Gol Yedi3
İki Takım da Gol Atar30%
Temiz sayfa20%
Gol atamadı60%

Son Maçlar

18 EkiMvs West Ham W0-1
4 EkiBdeplasman Aston Villa W1-1
27 EylBdeplasman Birmingham City W3-3
20 EylMvs Tottenham Hotspur Kadın0-7
13 EylBdeplasman Arsenal W0-0

Karşılıklı Sonuçlar

Bahis İstatistikleri

MetrikDeğer
Toplam Maçlar2
Ortalama Gol1.5
İki Takım da Gol Atar50%
2.5 Üstü Gol0%
1.5 Üstü Gol50%

Takım Başına Gol

TakımToplamOrtalama
Brighton W21 maç başına
Crystal Palace W10.5 maç başına

Temiz sayfa

TakımTemiz sayfa
Brighton W1 (50%)
Crystal Palace W0 (0%)
2 Şub 2025FA WSLBrighton W1-1Crystal Palace W
13 Eki 2024FA WSLCrystal Palace W0-1Brighton W

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.