Tura 12
CSKA 1948 vs Botev Plovdiv Tahmin ve Bahis Tüyoları
Bistritsa Stadium, Sofia
Tahminlerimiz: CSKA 1948 — Kazanmak (45%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet.
En iyi bahis
Bizim tercihim
İki takım da gol atar
Evet
@ 1.65
56%
GüvenBahis Tavsiyeleri
CSKA 1948BeraberlikBotev Plovdiv
Sonuç
CSKA 1948
@ 1.89
46%
Toplam goller
Üst 2.5
@ 1.82
52%
İki takım da gol atar
En İyi DeğerEvet
@ 1.65
56%
İki seçenek
Ev/Deplasman
@ 1.28
37%
Asya handikap
H. Ev -0.5
@ 2.05
49%
İlk Yarı
Beraberlik
@ 2.08
42%
İY/SON
Beraberlik/Ev Sahibi
@ 5.05
19.8%
Doğru skor
2:1
@ 7.00
14.3%
Ek pazarlar
Her zaman gol atan
Mamadou Diallo
42.0%@ 2.38
Jose Carlos Martinez
40.0%@ 2.50
Brian Sobrero
40.0%@ 2.50
Atanas Iliev
40.0%@ 2.50
Ognjen Gasevic
40.0%@ 2.50
Boris Dimitrov
40.0%@ 2.50
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli
Uzman Analizi
Analiz hazırlanıyor
Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.
Ana İstatistikler
4Beraberlikler
5
2.73Ortalama Goller
47%İki Takım da Gol Atar
60%Üzer 2.5
8 Mar 2026CSKA 19480-0Botev Plovdiv
25 Eyl 2025Botev Plovdiv1-2CSKA 1948
16 Mar 2025Botev Plovdiv0-5CSKA 1948
29 Eyl 2024CSKA 19480-1Botev Plovdiv
23 May 2024CSKA 19482-1Botev Plovdiv
Oranlar
| Bahis sitesi | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.05 | 3.30 | 3.46 |
| Bet365 | 1.53 | 3.40 | 2.38 |
| Betano | 2.10 | 3.35 | 2.40 |
Sıkça Sorulan Sorular
CSKA 1948 Botev Plovdiv maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %46 güvenle CSKA 1948 tahmininde bulunuyor.
CSKA 1948 - Botev Plovdiv: İlk Yarı tahminimiz nedir?
İlk Yarı tahminimiz 42% güvenle Beraberlik.
CSKA 1948 - Botev Plovdiv için İY/MS tahmini nedir?
İY/MS tahminimiz 20% güvenle X/1.
CSKA 1948 Botev Plovdiv maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Üst 2.5 gol bekliyoruz (%52 güven).
CSKA 1948 Botev Plovdiv maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Evet (%56 güven).
CSKA 1948 Botev Plovdiv ne zaman ve nerede oynanıyor?
CSKA 1948 Botev Plovdiv maçı 23 Eki 2026 tarihinde Bistritsa Stadium stadında oynanacak.
Ek bilgiler
En çok gol atanlar
Frédéric MacielForward
1Goller
Asistler
Veri yok
Kartlar
Veri yok
En çok gol atanlar
Veri yok
Asistler
Veri yok
Kartlar
Veri yok
Detaylı Form ve Son Maçlar
MGGMG
10Oynandı
6Galibiyetler
1Beraberlikler
3Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 1.9 |
| Galibiyet Yüzdesi | 60% |
| Gol/Maç | 3 |
| Ortalama Gol | 2 |
| Ortalama Gol Yedi | 1 |
| İki Takım da Gol Atar | 60% |
| Temiz sayfa | 20% |
| Gol atamadı | 20% |
Son Maçlar
16 EkiGdeplasman Neftochimic Burgas4-0
11 EkiMvs CSKA Sofya2-3
18 EylGdeplasman Slavia Sofya2-1
12 EylGvs Dunav Ruse2-1
5 EylMdeplasman Levski Sofia0-1
GGGGG
10Oynandı
7Galibiyetler
0Beraberlikler
3Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 2.1 |
| Galibiyet Yüzdesi | 70% |
| Gol/Maç | 2.8 |
| Ortalama Gol | 1.8 |
| Ortalama Gol Yedi | 1 |
| İki Takım da Gol Atar | 30% |
| Temiz sayfa | 50% |
| Gol atamadı | 20% |
Son Maçlar
18 EkiGdeplasman Chernomorets Burgas 19194-0
10 EkiGvs Slavia Sofya1-0
19 EylGdeplasman Septemvri Sofya3-0
13 EylGvs Lokomotiv Plovdiv2-0
4 EylGdeplasman Arda Kardzhali3-2
Karşılıklı Sonuçlar
Bahis İstatistikleri
| Metrik | Değer |
|---|---|
| Toplam Maçlar | 15 |
| Ortalama Gol | 2.73 |
| İki Takım da Gol Atar | 47% |
| 2.5 Üstü Gol | 60% |
| 1.5 Üstü Gol | 67% |
Takım Başına Gol
| Takım | Toplam | Ortalama |
|---|---|---|
| CSKA 1948 | 23 | 1.53 maç başına |
| Botev Plovdiv | 18 | 1.2 maç başına |
Temiz sayfa
| Takım | Temiz sayfa |
|---|---|
| CSKA 1948 | 6 (40%) |
| Botev Plovdiv | 5 (33%) |
8 Mar 2026Birinci LigCSKA 19480-0Botev Plovdiv
25 Eyl 2025Birinci LigBotev Plovdiv1-2CSKA 1948
16 Mar 2025Birinci LigBotev Plovdiv0-5CSKA 1948
29 Eyl 2024Birinci LigCSKA 19480-1Botev Plovdiv
23 May 2024Birinci LigCSKA 19482-1Botev Plovdiv
6 May 2024Birinci LigBotev Plovdiv0-0CSKA 1948
7 Nis 2024Birinci LigBotev Plovdiv0-0CSKA 1948
8 Eki 2023Birinci LigCSKA 19481-0Botev Plovdiv
10 Nis 2023Birinci LigCSKA 19482-1Botev Plovdiv
9 Eyl 2022Birinci LigBotev Plovdiv2-0CSKA 1948
11 Mar 2022Birinci LigCSKA 19482-2Botev Plovdiv
1 Eki 2021Birinci LigBotev Plovdiv3-1CSKA 1948
13 Mar 2021Birinci LigBotev Plovdiv3-2CSKA 1948
2 Eki 2020Birinci LigCSKA 19485-0Botev Plovdiv
26 Eyl 2018Bulgar KupasıCSKA 19481-4Botev Plovdiv

