Dünya
UEFA Konferans LigiUEFA Konferans Ligi
Tura 3

Crvena Zvezda vs Inter Kulübü Escaldes Tahmin ve Bahis Tüyoları

Stadion Rajko Mit, Belgrade

Tahminlerimiz: Crvena Zvezda — Kazanmak (88%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Hayır.

En iyi bahis
Bizim tercihim
Sonuç
Crvena Zvezda
@ 1.05
87%
Güven
Bu tahmine katılıyor musunuz?

Bahis Tavsiyeleri

88%
9%
3%
Crvena ZvezdaBeraberlikInter Kulübü Escaldes
Sonuç
Crvena Zvezda
@ 1.05
87%
İki takım da gol atar
Hayır
@ 1.49
63%
İki seçenek
Ev/Skor
@ 1.01
48%
Asya handikap
H. Ev -3
@ 2.11
47%
İlk Yarı
Crvena Zvezda
@ 1.27
67%
İY/SON
Ev Sahibi/Ev Sahibi
@ 1.31
76.3%
Doğru skor
3:0
@ 5.50
18.2%

Ek pazarlar

Toplam köşe vuruşu
Üst 9.5
@ 1.67
54.7%
Her zaman gol atan
Marko Arnautovic
66.7%@ 1.50
Bamba Dieng
63.7%@ 1.57
Aleksandar Katai
57.8%@ 1.73
Kristiyan Balov
55.6%@ 1.80
Loizos Loizou
52.4%@ 1.91
Mirko Ivanic
52.4%@ 1.91
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Kurucu & baş analist
60.3% 30+ yıl
14 dk okuma

Belgrad'da, Stadion Rajko Mit'te oynanacak olan UEFA Konferans Ligi karşılaşması, iki takım arasındaki net form farkını gözler önüne seriyor. Crvena Zvezda, lig aşamasının 3. turunda sahaya çıkarken, son maçlarında bir beraberlik ve bir yenilgi alarak toplamda sadece bir puana sahip. Bu durum, Sırp ...

Tam Analizi Oku

Ana İstatistikler

Crvena ZvezdavsInter Kulübü Escaldes
0%
Form
100%
18%
Atak
82%
57%
Savunma
43%
37%
Genel
62%

Oranlar

Bahis sitesi1X2
1xBet1.0613.6041.00
Bet3651.019.5023.00
Betano1.029.7511.75

Tam analiz

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Kurucu & baş analist
60.3% «Bizim Seçimimiz» Kazanç Oranı
30+ Yıllık Deneyim
16.2k Takip Edilen Tahminler
Crvena Zvezda - Inter Kulübü Escaldes — maç tahmini ve önizleme
Crvena Zvezda
GMGBG
Son formvs
Inter Kulübü Escaldes
GGBMM

Crvena Zvezda vs Inter Kulübü Escaldes: 1X2 Tahmini ve Maç Önizleme

Belgrad'da, Stadion Rajko Mit'te oynanacak olan UEFA Konferans Ligi karşılaşması, iki takım arasındaki net form farkını gözler önüne seriyor. Crvena Zvezda, lig aşamasının 3. turunda sahaya çıkarken, son maçlarında bir beraberlik ve bir yenilgi alarak toplamda sadece bir puana sahip. Bu durum, Sırp ekibinin beklenen dominasyonu tam olarak yansıtmadığını gösterse de, rakiplerine kıyasla çok daha deneyimli bir kadro yapısına sahip olduğu söylenebilir. Karşılaşmanın diğer tarafında ise Inter Kulübü Escaldes bulunuyor. Andorra temsilcisi, henüz puanın kapısını bile çalamadı; iki mağlubiyetle birlikte sıralamanın 35. sırasında yer alıyor ve puan cetvelinde en zayıf performans sergileyen ekiplerden biri olarak öne çıkıyor.

Maç öncesi istatistiksel veriler ve form durumları incelendiğinde, Crvena Zvezda'nın ev sahibi avantajını kullanması ve Inter Kulübü Escaldes karşısında baskılı bir oyun sergilemesi bekleniyor. Bet365'in belirlediği odds değerleri de bu beklentiyi destekler nitelikte; ev sahibi ekip için sunulan 1.07 oranı, Sırp ekibinin galibiyet favorisi olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Ancak her şey yolunda giderse bile, Inter Kulübü Escaldes'in savunma arkasında risk almama eğilimi ve Crvena Zvezda'nın kendi kalesinde gol yeme potansiyeli (clean sheet riski), bahis stratejilerinde dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Takımların son dönem performansları ve mevcut kadro yapıları, bu karşılaşmanın tek taraflı bir dominasyon mu yoksa sürprizlere açık bir mücadele mi olacağı konusunda analitik bir bakış açısı gerektiriyor.

Crvena Zvezda ve Inter Kulübü Escaldes Form Rehberi

Serie A'da güçlü bir performans sergileyen Crvena Zvezda, UEFA Konferans Ligi'ndeki son dönem form grafiğiyle dikkat çekiyor. Son beş maçında elde ettiği sonuçlar, Belgrad ekibinin hem ofansif gücünü hem de savunma disiplini koruma konusundaki kararlılığını gözler önüne seriyor. Takımın son maçları incelendiğinde, özellikle son iki galibiyetin ne kadar baskın geçtiği görülüyor. Crvena Zvezda, Radnički 1923 karşısında deplasmanda 3-0'lık net bir skorla sahadan galibiyetle ayrılırken, Mladost Lučani'yi kendi sahasında 5-1'lik farkla devirdi. Bu iki sonuç, takımın gol yollarındaki verimliliğini ve rakiplerine karşı kurduğu baskının boyutunu açıkça ortaya koyuyor. Ancak, Crvena Zvezda'nın form grafiğindeki tek zayıf nokta olan FC Lugano mağlubiyeti (2-3) ve Kopenhag ile oynanan 2-2'lik beraberlik, takımın bazen savunmada dikkatsiz olabileceğine veya skor avantajını korumada zorlanabileceğine işaret ediyor. Son maçta OFK Belgrad'a deplasmanda 1-0 gibi minimal bir skorla kazanmaları, takımın bazen gol yollarda zorlanabildiğini ancak en azından galibiyeti getirecek verimliliği yakalayabildiğini gösteriyor.

Öte yandan, Inter Kulübü Escaldes'in son dönem performansı daha karışık tablolara sahip olsa da, takımdaki momentumun yükselişte olduğunu söylemek mümkün. Son beş maçta üç galibiyet alan İskandinavya ekibi, özellikle Flora Tallinn'e karşı üst üste kaydedilen zaferlerle (deplasmanda 4-0 ve evinde 2-0) moral bulmuş görünüyor. Bu iki sonuç, Inter Kulübü Escaldes'in kendi sahasında ve deplasmanda bile gol yollarında etkili olabildiğini kanıtlıyor. Ancak takımdaki tutarsızlık da bir o kadar belirgin. Universitatea Craiova'ya 1-3'lük skorla kaybeden ve Mjällby AIF'e deplasmanda 0-2'lik net bir mağlubiyet alan takım, Drita ile deplasmanda 2-2 berabere kalarak puan kaybını minimize etmeye çalıştı. Özellikle Mjällby AIF karşısındaki 0-2'lik skor ve Universitatea Craiova mağlubiyeti, Inter Kulübü Escaldes'in savunmadaki kırılganlığına dikkat çekiyor. Son iki mağlubiyet arasında geçen süre ve alınan gollerin azalması (0 atılan gol), takımın geçişlerde zorlandığını gösteriyor olabilir.

İstatistiksel veriler ışığında yapılan analizler, her iki takımın da farklı oyun felsefelerine sahip olduğunu ortaya koyuyor. Crvena Zvezda'nın son on maçta attığı ortalama gol sayısı 2.1 seviyesindeyken, kalesinde gördüğü gol ortalaması sadece 0.8 olarak kaydedilmiş. Bu veri seti, Belgrad ekibinin hem hücum hattının çok daha üretken olduğunu hem de savunma düzeninin rakiplerine neredeyse hiç fırsat vermediğini gösteriyor. Ayrıca bu dönemde Crvena Zvezda'nın %50 oranında temiz sheet (clean sheet) yapmış olması, Inter Kulübü Escaldes'in %20'sine kıyasla büyük bir fark yaratıyor. Inter Kulübü Escaldes ise son on maçta maç başına ortalama 1.6 gol atarken kalesinde ortalama 1.7 gol görüyor. Bu durum, İskandinavya ekibinin ofansif katkısının yeterli olsa da savunmanın beklenen verimliliği tam olarak sağlayamadığını gösteriyor. Ayrıca Inter Kulübü Escaldes'in %70 oranında BTTS (BTTS) yaşaması, maçların genellikle her iki takımın da gole buluştuğu yüksek tempolu geçişlere sahne olduğunu ima ediyor.

Bu form verileri ışığında yaklaşan maça bakıldığında Crvena Zvezda'nın favori konumunda olduğu söylenebilir. Ev sahibi ekibin son dönemdeki baskılı oyunu ve özellikle Mladost Lučani gibi rakiplere karşı attığı beş gol gibi yüksek skorer performanslar, onlar için umut verici bir sinyal niteliğinde taşıyor. Öte yandan Inter Kulübü Escaldes'in Flora Tallinn serisi gibi güçlü başlangıçlar yapmasına rağmen Universitatea Craiova ve Mjällby AIF gibi güçlü rakiplere karşı yaşadığı çöküşler (özellikle sıfır atılan golle biten Mjällby maçı), takımda istikrar eksikliğine işaret ediyor olabilir. Crvena Zvezda'nın ev sahibi avantajıyla oynayacak olması ve son dönemdeki %50 clean sheet başarısı ile Inter Kulübü Escaldes'in %70 BTTS olasılığı arasındaki çatışma, maça dair önemli ipuçları sunuyor.

Crvena Zvezda ve Inter Kulübü Escaldes Taktiksel Analiz

Belgrad'daki Rajko Mit Stadium'da oynanacak olan bu UEFA Konferans Ligi maçı, iki takımın da lig aşamasındaki ilk maçlarını henüz tamamlamış olmamasına rağmen taktiksel beklentiler açısından oldukça ilginç bir tablo sunuyor. Ev sahibi Crvena Zvezda, 22. sırada yer alırken deplasman takımı Inter Kulübü Escaldes ise 35. sırada bulunuyor. Her iki takımın da gol istatistikleri sıfırda seyrediyor ve temiz clean sheet sayıları da henüz oluşmadı. Bu durum, her iki ekibin de henüz oyun felsefesini tamamen oturttuğunu veya gol bulma mekanizmalarını keşfedemediğini düşündürse de, Crvena Zvezda'nın ev sahibi avantajıyla daha agresif bir oyun kurması bekleniyor. S. Gudelj'in önceki maçta kırmızı kart görmesi nedeniyle muhtemelen forma giyemeyecek olması, Crvena Zvezda'nın orta saha dengesi ve savunma organizasyonu üzerinde önemli bir etki yaratacaktır. Bu eksiklik, rakibin kontratak fırsatlarını artırabilir veya Crvena Zvezda'nın daha defansif bir yapıya yönelmesine neden olabilir.

Crvena Zvezda'nın taktik yaklaşımı, ev sahibi faktörünü ve teknik kadronun derinliğini kullanarak oyunu kendi yarattığı alanlarda sürdürmeye odaklanacaktır. Ancak S. Gudelj'in yokluğu, özellikle orta saha geçişlerinde ve top kazanıldıktan sonra hızlı hücumlarda bir boşluk oluşturabilir. Inter Kulübü Escaldes ise bu boşluğu değerlendirmeyi hedefleyecektir. İki takım da son 10 gün içinde lig maçı oynamamış olmaları nedeniyle fiziksel olarak yorgun değiller; Crvena Zvezda 11 gün ve Inter Kulübü Escaldes ise 14 gün aralıkla gelmektedirler. Bu durum, maçın tempo açısından yüksek olabileceğini gösterir. Bet365'te sunulan odds değerlerine göre Crvena Zvezda'nın favori gösterilmesi (1X2 piyasasında 1.07), ev sahibinin baskın oyun kurmasını beklediğini ortaya koyar.

Taktiksel olarak Crvena Zvezda'nın topa sahip olduğu dönemlerde pas hatalarını minimize etmesi ve Inter Kulübü Escaldes'in ise düşük blok halinde organize olması kritik olacaktır. Maçın gidişatı, Crvena Zvezda'nın S. Gudelj'in yerine getireceği oyuncunun performansına ve Inter Kulübü Escaldes'in kontratak hızına bağlı olacaktır. Her iki takım da henüz gol atamadığı için ilk golün maçın kaderini belirleyici olma potansiyeli yüksektir.

Crvena Zvezda vs Inter Kulübü Escaldes: 1X2 ve Üst/Alt Gol Analizi

Perşembe günü Belgrad’da, Rajko Mit Stadyumu’nda oynanacak olan UEFA Konferans Ligi maçında Crvena Zvezda, sahasında Inter Kulübü Escaldes ile karşı karşıya gelecek. Sırp ekibi, ligdeki performansıyla öne çıkan bir isim olarak sahaya çıkarken, Andorra temsilcisi Inter Kulübü Escaldes ise henüz puan yapamadığı için büyük bir üstelikle favori görülüyor. Maç öncesi piyasa verileri, ev sahibi takımın galibiyetini oldukça güçlü bir şekilde işaret ediyor. 1X2 piyasasında ev sahibi için sunulan oranlar, Crvena Zvezda’nın bu maçı kazanma ihtimalinin çok yüksek olduğunu gösteriyor. Bu tür Avrupa kupalarında, özellikle de kendi sahasında oynayan köklü takımların, daha zayıf rakiplere karşı ciddi bir baskı kurması bekleniyor. Ev sahibi takımın son dönemdeki istatistikleri ve kadro derinliği göz önüne alındığında, Inter Kulübü Escaldes’in bu tempoya ayak udurması zor görünüyor.

Maçın genel akışı düşünüldüğünde, Crvena Zvezda’nın gol bulma olasılığının yüksek olduğu öngörülüyor. İstatistiksel veriler ve takımların genel oyun felsefeleri dikkate alındığında, Over/alt 2.5 pazarında "Over" seçeneği makul görünüyor. Ev sahibi takımın sahasında gol yeme ihtimali düşükken, gol bulma potansiyelinin yüksek olması, maçta en az üç golün atılmasını destekleyen bir faktör. Inter Kulübü Escaldes’in savunma eksiklikleri ve Crvena Zvezda’nın hücum gücü birleştiğinde, maçın skorunun 2.5 barajını aşması muhtemel. Ayrıca BTTS (BTTS) pazarında "No" seçeneği de dikkat çekiyor. Ev sahibi takımın temiz kale tutma ihtimali yüksek olduğundan, rakip takımın gol bulma şansının düşük olması bu tahmini destekliyor.

Piyasa oranlarındaki farklılıklar da analizde önemli bir yer tutuyor. En iyi fiyatların sunulduğu yerlerde Crvena Zvezda’nın galibiyeti için 1.10 gibi düşük ama güvenilir bir oran bulunurken, berabere veya deplasman galibiyeti için çok daha yüksek oranlar mevcut. Bu durum, piyasanın ev galibiyetini güçlü bir şekilde desteklediğini gösteriyor. İki Kat Şans (DC) pazarında "1X" seçeneği de güvenli bir liman olarak görünebilir ancak oranın düşük kalitesi nedeniyle value açısından sınırlı olabilir. Analizimizde en güçlü tahminimiz ev galibiyeti yönünde olup, bu tahminin güven seviyesi oldukça yüksek. Inter Kulübü Escaldes’in ilk iki maçını da kaybetmiş olması ve puan alamamış olması, moral ve motivasyon açısından onları zor durumda bırakıyor olabilir.

Sonuç olarak, Crvena Zvezda’nın saha avantajı ve form durumu onu belirgin bir favori konumuna getiriyor. Beklentilerimiz doğrultusunda ev sahibinin maçı kontrol edeceğini ve skoru belirleyeceğini öngörüyoruz. Betorların dikkat etmesi gereken nokta, oranların zaten favorinin lehine şekillenmiş olmasıdır ancak bu tür maçlarda bile ev sahibi takımların baskısı sürdürmesi beklenir. Maçta gol beklentisi yüksek olduğundan Over/alt 2.5 seçeneği de değerli görünüyor. Tüm bu faktörler ışığında Crvena Zvezda’nın galibiyeti ana tahminimizdir.

Crvena Zvezda vs Inter Kulübü Escaldes: Alternatif Bahis Piyasaları ve Detaylı Analiz

Bu UEFA Konferans Ligi karşılaşmasında, Crvena Zvezda'nın sahasında güçlü bir favorisi olduğu açıkça görülüyor. Model verilerine göre, en yüksek olasılığa sahip senaryo Crvena Zvezda'nın devre arasında önde bitirerek maçı kontrol altına almasıdır. İlk yarı sonucu piyasasında Crvena Zvezda'nın devre arasında lider olması odds değeri 1.28 ile değerlendirilmekte ve %66 güven seviyesiyle işaret edilmektedir. Bu durum, konuk takımın ilk yarıda gol bulma şansının oldukça düşük olduğunu göstermektedir. Bu bağlamda, İY/MS (Yarı Sonuç / Maç Sonu) piyasasında ev sahibi takımın hem yarıda hem de maç sonunda lider olması, %76 güven aralığıyla en güçlü tahmin olarak öne çıkmaktadır. Bu piyasa için sunulan odds değeri 1.31 olarak kaydedilmiştir. Crvena Zvezda'nın bu maçta tek taraflı bir baskı kurması ve Inter Kulübü Escaldes'in savunma hatlarında büyük sıkıntılar yaşaması beklenmektedir.

Maçın genel akışı ve gol beklentileri açısından Doğru Skor (Doğru Skor) piyasası incelendiğinde, modelin en olası skor tahmini 3:0 şeklindedir. Bu skora ilişkin odds değeri 5.50 olarak belirlenmiş olup, %18 bir güven düzeyine sahiptir. Skora dayalı analizler, Crvena Zvezda'nın Inter Kulübü Escaldes karşısında temiz bir galibiyet alarak puan durumunu güçlendirmesini beklemektedir. Ayrıca, maçta gol yağmuru veya sert oyun nedeniyle köşe vuruşlarının yoğun olacağı öngörülmektedir. Corners (Köşe Vuruşları) piyasasında 9.5 alt sınırının üzeri (O/U) için sunulan odds değeri 1.67'dir ve bu tahmin %55 güven seviyesine sahiptir. Bu da Crvena Zvezda'nın kanat organizasyonlarını sık kullanacağını ve Inter Kulübü Escaldes'in defansif pozisyonlarda sık sık köşe vuruşu yapmaya zorlanacağını düşündürmektedir.

Bu alternatif piyasalar, ev sahibi takımın dominasyonunu farklı açılardan teyit etmektedir.


  • Piyasa: İlk yarı sonucu
    Tahmin: Ev Sahibi (Crvena Zvezda)
    Odds: 1.28
    Güven:%66
  • Piyasa:

Crvena Zvezda vs Inter Kulübü Escaldes: Nihai Tahmin ve Değerlendirmeler

Crvena Zvezda'nın Belgrad'daki ev sahipliğinde Inter Kulübü Escaldes ile karşı karşıya geleceği UEFA Konferans Ligi 3. Tur maçında, iki takım arasındaki güç farkı son derece belirgin. Sıralamada 22. sırada yer alan ve puan durumunu korumaya çalışan Crvena Zvezda, sahaya favori olarak çıkıyor. Karşı taraf Inter Kulübü Escaldes ise henüz galibiyet alamadan, iki mağlubiyetle 35. sırada bulunuyor. Bu bağlamda, ev sahibi takımın maçın kaderini belirleyecek tek aktör olması bekleniyor. 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) seçimi, saha avantajı ve rakibin zayıf form durumu göz önüne alındığında en mantıklı tercih olarak öne çıkıyor. Ayrıca, Crvena Zvezda'nın gol bulma potansiyelinin yüksek olması nedeniyle O/U 2.5 (Toplam Gol Üst/Alt Gol) seçimi de güçlü bir alternatif sunuyor.

Tahminlerimize göre, Crvena Zvezda'nın Inter Kulübü Escaldes'i geçmesi neredeyse kesin gibi görünüyor. Ancak, konuk takımın da gol atma şansı olsa da, savunma hatlarındaki istikrarsızlık nedeniyle BTTS (Her İki Takım Gol Atar) seçiminin 'Hayır' yönünde değerlendirilmesi daha doğru olacaktır. Bu nedenle, maçta net bir ev sahibi galibiyeti ve orta seviye bir gol yağmuru bekliyoruz. 1X2 piyasasında Crvena Zvezda'nın galibiyeti, O/U piyasasında ise 2.5 gol eşiğinin aşılması ana beklentilerimizi oluşturuyor. Maçın sonunda Crvena Zvezda'nın konuk ekibi mağlup edeceğini ve bu sonuçla birlikte puanlarını artıracağını öngörüyoruz.

Bizim tercihimÜst 2.5Üst/Alt Gol@1.31 · 71%
En İyi DeğerHayırİki takım da gol atar@1.49 · 62%
Tahminlerimiz: Crvena Zvezda vs Inter Kulübü Escaldes — Crvena Zvezda — Kazanmak (88%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Hayır

Sıkça Sorulan Sorular

Crvena Zvezda - Inter Kulübü Escaldes: kazanması beklenen takım hangisi?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %87 güvenle Crvena Zvezda tahmininde bulunuyor.
Crvena Zvezda - Inter Kulübü Escaldes için Kornerler tahmini nedir?
Kornerler tahminimiz 55% güvenle Üst 9.5.
Crvena Zvezda Inter Kulübü Escaldes maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Üst 2.5 gol bekliyoruz (%71 güven).
Crvena Zvezda Inter Kulübü Escaldes maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Hayır (%63 güven).
1X çifte şans, Crvena Zvezda - Inter Kulübü Escaldes için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 1X, 48% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Crvena Zvezda Inter Kulübü Escaldes ne zaman ve nerede oynanıyor?
Crvena Zvezda Inter Kulübü Escaldes maçı 5 Kas 2026 tarihinde Stadion Rajko Mit stadında oynanacak.

Ek bilgiler

#TakımPGBMGYAVPuanForm
1PanathinaikosPanathinaikos220072+56
2FC LuganoFC Lugano220084+46
3BrannBrann220062+46
4TrabzonsporTrabzonspor220062+46
5TwenteTwente220051+46
6MonacoMonaco220051+46
7St. TruidenSt. Truiden220030+36
8HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split220031+26
9BrightonBrighton211040+44
10KopenhagKopenhag211052+34
11Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova211042+24
12Mjällby AIFMjällby AIF211031+24
13AjaxAjax210132+13
14Borac Banja LukaBorac Banja Luka210132+13
15AtalantaAtalanta21013303
16SC BragaSC Braga210123-13
17GentGent210112-13
18SC FreiburgSC Freiburg210135-23
19FC NordsjællandFC Nordsjælland20203302
20Egnatia RrogozhinëEgnatia Rrogozhinë20202202
21RigaRiga20202202
22Crvena ZvezdaCrvena Zvezda201145-11
23CSKA SofyaCSKA Sofya201134-11
24FK JablonecFK Jablonec201123-11
25MidtjyllandMidtjylland201112-11
26Aarhus GFAarhus GF201112-11
27PafosPafos201124-21
28Heart of MidlothianHeart of Midlothian201113-21
29FC Iberia 1999FC Iberia 1999201113-21
30GetafeGetafe201136-31
31Kairat AlmatıKairat Almatı201126-41
32FC ThunFC Thun200202-20
33Lincoln Red ImpsLincoln Red Imps200226-40
34KuPSKuPS200226-40
35Inter Kulübü EscaldesInter Kulübü Escaldes200215-40
36Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris200218-70

Detaylı Form ve Son Maçlar

Crvena Zvezda
GMGBG
10Oynandı
7Galibiyetler
2Beraberlikler
1Mağlubiyetler
Puan/Maç2.3
Galibiyet Yüzdesi70%
Gol/Maç2.9
Ortalama Gol2.1
Ortalama Gol Yedi0.8
İki Takım da Gol Atar50%
Temiz sayfa50%
Gol atamadı10%

Son Maçlar

25 EkiGdeplasman OFK Belgrad1-0
22 EkiBvs Kopenhag2-2
18 EkiGvs Mladost Lučani5-1
15 EkiMdeplasman FC Lugano2-3
10 EkiGdeplasman Radnički 19233-0
Inter Kulübü Escaldes
GGBMM
10Oynandı
3Galibiyetler
3Beraberlikler
4Mağlubiyetler
Puan/Maç1.2
Galibiyet Yüzdesi30%
Gol/Maç3.3
Ortalama Gol1.6
Ortalama Gol Yedi1.7
İki Takım da Gol Atar70%
Temiz sayfa20%
Gol atamadı10%

Son Maçlar

22 EkiMvs Universitatea Craiova1-3
15 EkiMdeplasman Mjällby AIF0-2
20 AğuBdeplasman Drita2-2
13 AğuGdeplasman Flora Tallinn4-0
6 AğuGvs Flora Tallinn2-0

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.