KenyaKenya
FKF Premier LigiFKF Premier Ligi
Tura 4

KCB vs Mombasa Elite Tahmin ve Bahis Tüyoları

Tahminlerimiz: Beraberlik (33%); İki taraf da gol atar: Hayır.

Bahis Tavsiyeleri

33%
33%
33%
KCBBeraberlikMombasa Elite
Sonuç
Beraberlik
33%
İki takım da gol atar
Hayır
62%
İki seçenek
Ev/Skor
66%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Analiz hazırlanıyor

Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.

Ana İstatistikler

KCBvsMombasa Elite
71%
Form
29%

Sıkça Sorulan Sorular

KCB Mombasa Elite maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %33 güvenle Beraberlik tahmininde bulunuyor.
KCB Mombasa Elite maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Hayır (%62 güven).
1X çifte şans, KCB - Mombasa Elite için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 1X, 66% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
KCB Mombasa Elite ne zaman ve nerede oynanıyor?
KCB Mombasa Elite maçı 18 Eyl 2026 tarihinde oynanacak.

Ek bilgiler

#TakımPGBMGYAVPuanForm
1GOR MahiaGOR Mahia220052+36
2KCBKCB211032+14
3HomeboyzHomeboyz211021+14
4ShabanaShabana211010+14
5Murang'a SEALMurang'a SEAL210175+23
6TuskerTusker110020+23
7Nairobi UnitedNairobi United20202202
8Mara SugarMara Sugar10102201
93K3K10102201
10Kenya PoliceKenya Police10101101
11Migori YouthMigori Youth10101101
12AFC LeopardsAFC Leopards10100001
13BandariBandari10100001
14Mathare UnitedMathare United201101-11
15APS BometAPS Bomet201101-11
16Ulinzi StarsUlinzi Stars201113-21
17Mombasa EliteMombasa Elite100101-10
18Posta Rangers FCPosta Rangers FC200216-50

Detaylı Form ve Son Maçlar

KCB
MGGBG
10Oynandı
4Galibiyetler
3Beraberlikler
3Mağlubiyetler
Puan/Maç1.5
Galibiyet Yüzdesi40%
Gol/Maç2.5
Ortalama Gol1.3
Ortalama Gol Yedi1.2
İki Takım da Gol Atar60%
Temiz sayfa20%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

17 EkiGvs Mathare United1-0
11 EkiBdeplasman Nairobi United2-2
31 MayGdeplasman Shabana2-1
27 MayGdeplasman Sofapaka2-1
23 MayMvs Posta Rangers FC0-1
Mombasa Elite
MGBMM
10Oynandı
3Galibiyetler
3Beraberlikler
4Mağlubiyetler
Puan/Maç1.2
Galibiyet Yüzdesi30%
Gol/Maç1.5
Ortalama Gol0.6
Ortalama Gol Yedi0.9
İki Takım da Gol Atar30%
Temiz sayfa40%
Gol atamadı50%

Son Maçlar

19 EkiMdeplasman Mara Sugar1-2
14 EkiMvs Homeboyz0-1
13 HazBdeplasman Naivas1-1
7 HazGvs Nzoia Sugar1-0
1 HazMdeplasman Luanda Villa0-1

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.