Englandİngiltere
FA KupasıFA Kupası
Tura 3

Kettering Town vs Worcester City Tahmin ve Bahis Tüyoları

Doğru
Bizim tercihim
İki takım da gol atar
Evet
1 : 3
FT

Bahis Tavsiyeleri

50%
23%
27%
Kettering TownBeraberlikWorcester City
Sonuç
Kettering Town
50%
Toplam goller
Üst 2.5
59%
İki takım da gol atar
Evet
60%
İki seçenek
Ev/Deplasman
38%
Asya handikap
H. Ev -0.75
@ 2.03
49%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Kurucu & baş analist
60.3% 30+ yıl
9 dk okuma

İngiltere FA Kupası'nda heyecan 3. Tur Eleme aşamasıyla devam ediyor. Cumartesi günü saat 17:00'de (İstanbul saatiyle) sahne alacak olan Kettering Town ile Worcester City karşı karşıya gelecek. Her iki takım da kupada yoluna devam etmek için kritik bir virajda; ev sahibi Kettering Town, 25 günlük di...

Tam Analizi Oku

Ana İstatistikler

Kettering Town0
0Beraberlikler
1Worcester City
4Ortalama Goller
100%İki Takım da Gol Atar
100%Üzer 2.5
3 Eki 2026Kettering Town1-3Worcester City
Tüm maçları gör

Tam analiz

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Kurucu & baş analist
60.3% «Bizim Seçimimiz» Kazanç Oranı
30+ Yıllık Deneyim
16.2k Takip Edilen Tahminler
Kettering Town - Worcester City — maç tahmini ve önizleme
Kettering Town
GMGM
Son formvs
Worcester City
BGGBG

Ketting Town - Worcester City: FA Kupası 3. Tur Eleme Maçı Önizlemesi

İngiltere FA Kupası'nda heyecan 3. Tur Eleme aşamasıyla devam ediyor. Cumartesi günü saat 17:00'de (İstanbul saatiyle) sahne alacak olan Kettering Town ile Worcester City karşı karşıya gelecek. Her iki takım da kupada yoluna devam etmek için kritik bir virajda; ev sahibi Kettering Town, 25 günlük dinlenme süresinin ardından sahaya çıkarken, Worcester City ise 15 günlük aranın ardından hazırlıklarını tamamladı.

Bet365 tarafından belirlenen 1X2 oranlarına bakıldığında, Kettering Town 2.2, beraberlik 3.6 ve Worcester City 2.6 seviyesinde fiyatlandırılmış. Bu oranlar, karşılaşmanın oldukça dengeli bir görünüm sergilediğine işaret ediyor ve her iki tarafın da galibiyete yakın ihtimaller taşıdığını ortaya koyuyor. Ev sahibi ekibin hafif bir favorit konumunda olması, kupanın bu aşamasında deplasman takımlarına karşı genellikle avantaj sağlayan ev sahipliği faktörüyle açıklanabilir.

Kupada 3. Tur Eleme'ye yükselmek, her iki kulüp için de sezonun en önemli hedeflerinden biri. Bu aşamayı geçen takımlar, sonraki turlarda daha üst düzey rakiplerle karşılaşma hakkı kazanırken, aynı zamanda önemli gelirler elde ediyor. Kettering Town'un uzun dinlenme süresi, fiziksel olarak hazır bir kadroyla sahaya çıkmasını sağlarken, Worcester City'nin daha kısa sürede toparlanma kapasitesi sınanacak. Bu FA Kupası karşılaşmasında hangi takımın üst tura yükseleceğini belirleyecek faktörler, taktiksel disiplin ve kritik anlardaki performans olacak.

Son Durum ve Gol Atım Trendleri: Kettering Saldırıyor, Worcester Savunuyor

Kettering Town, son üç maçında istikrarsız bir performans sergiliyor. Bu karşılaşmaya WLW form grafiğiyle gelen ev sahibi, Wellingborough Town karşısında 2-1'lik zorlu bir galibiyet aldıktan sonra, Quorn deplasmanında 1-2'lik mağlubiyetle sahadan ayrıldı. Ancak takım, Long Eaton United karşısında sergilediği 4-1'lik dominant zaferle moralini yüksek tutmayı başardı. Kettering'ın ortalama 2.33 gol atma kapasitesi ve maç başına 1.33 gol yeme eğilimi, orta saha kalabalık bir karşılaşma vaat ediyor. Dikkat çekici olan, Kettering'ın bu sezon oynadığı tüm karşılaşmalarda gol yemiş olması ve sıfır clean sheet oranıyla sahaya çıkacak olmasıdır. Worcester City karşısında evinde oynayacak olmaları, hücum hattındaki verimliliklerini artırabilir.

Worcester City ise daha dengeli bir tablo çiziyor. WD form grafiğiyle gelen ekip, iki maçlık yenilmezlik serisini sürdürüyor. Stratford Town karşısında 2-1'lik galibiyet ve Chasetown ile 1-1'lik beraberlik, takımın ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteriyor. Worcester'ın ortalama 1.5 gol atma ve yalnızca 1 gol yeme performansı, savunma güvenliği açısından Kettering'a kıyasla daha organize bir görüntü çiziyor. Ancak Worcester'ın da clean sheet oranı yüzde sıfır; bu da savunma hatlarında ciddi zafiyetler olduğunu ortaya koyuyor. Deplasman avantajına rağmen Worcester'ın savunma istatistikleri, bu maçta kontrollü bir oyun planı izlemesini gerektirecek.

Her iki takımın da yüzde 100 BTTS oranı, bu FA Kupası karşılaşmasında gol beklentisini ciddi şekilde artırıyor. Kettering'ın yüzde 60 saldırı yüzdesine karşılık Worcester'ın yüzde 40'lık hücum gücü, ev sahibinin baskısını ve misafir takımın daha defansif bir yaklaşım benimseyeceğini işaret ediyor. Ancak Worcester'ın savunma yüzdesinin yüzde 60 olması, Kettering hücumuna karşı koyabilecek organize bir defansif yapı kurduğunu gösteriyor. Kettering'ın Long Eaton United karşısındaki 4 golcü performansı, bu savunma hattını test edebilecek kapasiteye sahip olduklarını kanıtlıyor.

Ortalama gol istatistikleri göz önüne alındığında, bu karşılaşmada 2.5 üst barajının aşılması güçlü bir ihtimal olarak değerlendiriliyor. Kettering'ın evinde oynama avantajı ve son maçlarındaki yüksek gol üretimi, Worcester'ın defansif disiplinini zorlayacak unsurlar arasında yer alıyor. Worcester ise deplasmanda kontra atağa yönelerek Kettering'ın savunma zafiyetlerinden faydalanmayı hedefliyor. Her iki takımın da clean sheet yüzdesinin sıfır olması, karşılıklı gol bahislerinin değerli bir seçenek olarak öne çıkmasını sağlıyor.

Kettering Town'un Dinlenme Üstünlüğü Taktik Düzende Nasıl Etki Yaratacak?

FA Kupası 3rd Round Qualifying aşamasında karşılaşacak Kettering Town ve Worcester City, farklı dinlenme süreleriyle bu kritik tur hazırlıklarını tamamladı. Ev sahibi ekip, 25 günlük dinlenme süresiyle rakibinin önüne geçerken, Worcester City 15 günlük bir hazırlık dönemi geçirdi. Bu durum, özellikle taktik düzen ve oyuncuların fiziksel tazeliği açısından belirleyici olabilir.

Kettering Town'un bu dinlenme avantajını savunma organizasyonuna mı yoksa hücum transisyonlarına mı yansıtacağı merak konusu. Non-league futbolunda orta saha kontrolü ve set parçaları kritik önem taşıdığından, ev sahibinintoplam kontrolü ele geçirme stratejisi belirleyici olacak. Worcester City'nin daha kısa sürede hazırlanması, muhtemelen direkt ve hızlı kontra ataklara dayalı bir oyun planı ortaya koymasına neden olabilir.

Bet365 tarafından sunulan 1X2 oranları (Kettering Town 2.2 / Beraberlik 3.6 / Worcester City 2.6) ev sahibini hafif favor olarak konumlandırıyor. Bu oranlar, Kettering Town'un kısa olmasına rağmen daha uzun dinlenme süresinin form ve taktik hazırlık avantajı sağladığını yansıtıyor. Her iki takımın da kalabalık savunma hatları kurması ve riskli ataklar yerine kontrollü oyunu tercih etmesi durumunda, düşük skorlu bir karşılaşma beklenebilir.

Kettering Town – Worcester City: Oran Analizi ve Değerli Bahis Fırsatları

FA Kupası 3. Eleme Turu'nda Kettering Town, evinde Worcester City ile karşılaşacak. Karşılaşma için 1X2 oranları Home 2.21, beraberlik 3.60 ve Away 2.58 seviyesinde belirlenmiş durumda. Bu oranlar, ev sahibine %40.5, beraberliğe %24.8 ve konuk ekibe %34.7 örtük olasılık atfedildiğini gösteriyor. Ancak en iyi oranlar incelendiğinde farklı bir tablo ortaya çıkıyor: 1xBet üzerinde Home için 2.32, beraberlik için 4.16 ve Away için 2.63 sunuluyor. Bu fark, özellikle beraberlik ve deplasman bahislerinde önemli bir value potansiyeli işaret ediyor. Beraberlik oranındaki 4.16'lık değer, örtük olasılığın çok altında kalarak ciddi bir sapma gösteriyor.

Toplam gol bahislerinde üst 2.5 seçeneği %63 güvenilirlikle öne çıkıyor. Bu tahmin, her iki takımın da hücum yönünde etkili bir performans sergilemesi ve karşılaşmanın açık geçmesi beklentisine dayanıyor. BTTS: evet seçeneği ise %65 güvenilirlikle en yüksek kesinlik derecesine sahip; bu da gol atamama riskini minimize eden bir bahis stratejisi olarak değerlendirilebilir. Her iki takımın da kaleye tehlikeli atışlar yapma potansiyeli göz önüne alındığında, bu iki seçeneğin birlikte işaretlenmesi mantıklı bir kombinasyon oluşturuyor.

Çifte şans bahislerinde 12 seçeneği %38 güvenilirlikle sunuluyor; bu, beraberlik dışında herhangi bir sonucun gerçekleşmesini kapsayan geniş bir kapsama alanı sağlıyor. Oran analizi yapıldığında, en iyi oranlar 1xBet üzerinde yer aldığından, bahis yapmak isteyenlerin bu platformu tercih etmeleri mantıklı görünüyor. Ev sahibi galibiyeti için 2.32 oranı, piyasadaki en rekabetçi seçenek olarak öne çıkıyor. Ancak deplasman galibiyeti için 2.63 oranı da göz ardı edilemeyecek düzeyde değer taşıyor.

Genel değerlendirmede, üst 2.5 ve BTTS: evet seçenekleri en yüksek güvenilirlik oranlarına sahip olduğundan ana bahis olarak öne çıkıyor. Beraberlik oranındaki 4.16'lık değer ise dikkatli bahisçiler için alternatif bir değer fırsatı sunuyor. Oran farklılıkları göz önüne alındığında, bahislerin 1xBet üzerinden değerlendirilmesi en yüksek getiri potansiyeli sağlayacaktır.

FA Kupası 3rd Round Qualifying İçin Ek Bahis Seçenekleri

Kettering Town'un bu karşılaşmada galip gelmesi bekleniyor, bu da 1X2 bahsinde ev sahibine yatırım yapmayı düşünenler için güven verici bir temel oluşturuyor. Ancak ana oranların ötesinde, modelin sunduğu alternatif piyasalar da değerlendirmeye değer. Asya Handikap cephesinde Kettering Town -0.25 seçeneği 1.94 oran ve %52 güvenilirlikle sunuluyor. Beraberlik ihtimalinin yüksek olduğu dengeli bir mücadele beklentisi, bu handikap piyasasını ilgi çekici kılıyor.

Doğru Skor tarafında ise en yüksek olasılıklı sonuç 2:1 olarak hesaplanıyor. Bu skor Kettering Town'un iki gol atıp bir gol yediği bir senaryoyu işaret ediyor ve 8.10 oran ile %12 güvenilirlik taşıyor. Oranın yüksek olması, bu sonucun gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğuna işaret etse de, modelin en olası gol dağılımı olarak 2:1'i işaret etmesi, risk almak isteyen bahisçiler için ilgi çekici bir seçenek oluşturuyor.

3rd Round Qualifying aşamasında Kettering Town'un ev sahibi avantajını kullanarak Worcester City karşısında üstünlük kurması bekleniyor. Asya Handikap -0.25 piyasası, 1X2'te ev sahibinin galibiyetine kıyasla daha dengeli bir getiri sunuyor. Oran karşılaştırması yapan ve bahis yapanlar için, Asya Handikap ile 1X2 arasındaki oran farkı, değer bulmak açısından kritik öneme sahip.

Final Tahmin ve Değerlendirme

3rd Round Qualifying aşamasında karşılaşacak Kettering Town ile Worcester City maçına ilişkin son değerlendirmeler tamamlandı. Analizler, 1X2 piyasasında Kettering Town galibiyetinin %41 güvenle en olası sonuç olduğunu ortaya koyuyor. üst 2.5 gol seçeneği %63, BTTS: Yes bahsi ise %65 güven oranıyla destekleniyor.

Güvenilir bahis siteleri üzerinden sunulan oranlar değerlendirildiğinde, her iki takımın da skor üretme potansiyeli yüksek görülüyor. Worcester City'nin deplasman performansı ile Kettering Town'ın ev gücü, gollü bir FA Kupası randevusu için tüm koşulları hazırlıyor. DC 12 seçeneği %38 olasılıkla öne çıkıyor.

Bizim tercihimEvetİki takım da gol atar@1.41 · 65%
En İyi DeğerKettering TownMaç Sonucu (1X2)@2.11 · 41%
Tahminlerimiz: Kettering Town vs Worcester City — Kettering Town — Kazanmak (50%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet

Sıkça Sorulan Sorular

Kettering Town - Worcester City: kazanması beklenen takım hangisi?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %50 güvenle Kettering Town tahmininde bulunuyor.
Kettering Town - Worcester City: Asya Handikap tahminimiz nedir?
Asya Handikap tahminimiz 49% güvenle Kettering Town -0.75.
Kettering Town Worcester City maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Üst 2.5 gol bekliyoruz (%59 güven).
Kettering Town Worcester City maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Evet (%60 güven).
12 çifte şans, Kettering Town - Worcester City için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz 12, 38% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Kettering Town Worcester City ne zaman ve nerede oynanıyor?
Kettering Town Worcester City maçı 3 Eki 2026 tarihinde oynanacak.

Detaylı Form ve Son Maçlar

Kettering Town
GMGM
4Oynandı
2Galibiyetler
0Beraberlikler
2Mağlubiyetler
Puan/Maç1.5
Galibiyet Yüzdesi50%
Gol/Maç3.75
Ortalama Gol2
Ortalama Gol Yedi1.75
İki Takım da Gol Atar100%
Temiz sayfa0%
Gol atamadı0%

Son Maçlar

3 EkiMvs Worcester City1-3
8 EylGvs Wellingborough Town2-1
13 EylMdeplasman Quorn1-2
30 AğuGdeplasman Long Eaton United4-1
Worcester City
BGGBG
5Oynandı
3Galibiyetler
2Beraberlikler
0Mağlubiyetler
Puan/Maç2.2
Galibiyet Yüzdesi60%
Gol/Maç2.4
Ortalama Gol1.6
Ortalama Gol Yedi0.8
İki Takım da Gol Atar80%
Temiz sayfa20%
Gol atamadı0%

Son Maçlar

20 EkiGvs Chorley1-0
17 EkiBdeplasman Chorley1-1
3 EkiGdeplasman Kettering Town3-1
18 EylGvs Stratford Town2-1
30 AğuBvs Chasetown1-1

Karşılıklı Sonuçlar

Bahis İstatistikleri

MetrikDeğer
Toplam Maçlar1
Ortalama Gol4
İki Takım da Gol Atar100%
2.5 Üstü Gol100%
1.5 Üstü Gol100%

Takım Başına Gol

TakımToplamOrtalama
Kettering Town11 maç başına
Worcester City33 maç başına

Temiz sayfa

TakımTemiz sayfa
Kettering Town0 (0%)
Worcester City0 (0%)
3 Eki 2026FA KupasıKettering Town1-3Worcester City

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.