Tura Final
Olimpik vs IFK Göteborg Tahmin ve Bahis Tüyoları
Doğru
Bizim tercihim
Sonuç
IFK Göteborg
@ 1.11
0 : 5
FT
Bahis Tavsiyeleri
OlimpikBeraberlikIFK Göteborg
Sonuç
IFK Göteborg
@ 1.11
79%
Toplam goller
En İyi DeğerÜst 2.5
@ 1.33
69%
İki takım da gol atar
Hayır
@ 1.78
51%
İki seçenek
Skor/Deplasman
@ 1.03
45%
Asya handikap
H. Depl. +2.5
@ 2.05
49%
İlk Yarı
IFK Göteborg
@ 1.40
59%
İY/SON
Deplasman/Deplasman
@ 1.50
66.7%
Doğru skor
0:3
@ 6.25
16.0%
Ek pazarlar
Toplam köşe vuruşu
Üst 9.5
@ 1.52
60.4%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli
Uzman Analizi
Analiz hazırlanıyor
Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.
Ana İstatistikler
0Beraberlikler
1
5Ortalama Goller
0%İki Takım da Gol Atar
100%Üzer 2.5
2 Eyl 2026Olimpik0-5IFK Göteborg
Oranlar
| Bahis sitesi | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 10Bet | 9.00 | 6.25 | 1.04 |
| 1xBet | 13.50 | 7.10 | 1.12 |
| Bet365 | 7.50 | 7.50 | 1.07 |
Sıkça Sorulan Sorular
Olimpik IFK Göteborg maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %79 güvenle IFK Göteborg tahmininde bulunuyor.
Olimpik IFK Göteborg maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Hayır (%51 güven).
X2 çifte şans, Olimpik - IFK Göteborg için iyi bir bahis mi?
Çifte şans tahminimiz X2, 45% güvenle — daha düşük riskle iki sonucu kapsar.
Olimpik - IFK Göteborg için en iyi bahis nedir?
En iyi önerimiz 69% güvenle Üst 2.5.
Olimpik - IFK Göteborg için hangi skor tahmin ediliyor?
En olası kesin skor 0:3 (16.0% ima edilen olasılık).
Olimpik IFK Göteborg ne zaman ve nerede oynanıyor?
Olimpik IFK Göteborg maçı 2 Eyl 2026 tarihinde oynanacak.
Detaylı Form ve Son Maçlar
GMM
3Oynandı
1Galibiyetler
0Beraberlikler
2Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 1 |
| Galibiyet Yüzdesi | 33% |
| Gol/Maç | 3 |
| Ortalama Gol | 1 |
| Ortalama Gol Yedi | 2 |
| İki Takım da Gol Atar | 0% |
| Temiz sayfa | 33% |
| Gol atamadı | 67% |
Son Maçlar
2 EylMvs IFK Göteborg0-5
17 EylMvs Malmö FF0-1
15 HazGdeplasman Eslov3-0
MBGGG
10Oynandı
5Galibiyetler
2Beraberlikler
3Mağlubiyetler
| Puan/Maç | 1.7 |
| Galibiyet Yüzdesi | 50% |
| Gol/Maç | 3.1 |
| Ortalama Gol | 1.8 |
| Ortalama Gol Yedi | 1.3 |
| İki Takım da Gol Atar | 50% |
| Temiz sayfa | 30% |
| Gol atamadı | 20% |
Son Maçlar
7 EylGdeplasman Mjällby AIF4-1
2 EylGdeplasman Olimpik5-0
30 AğuGvs Örebro SK1-0
23 AğuBvs IF Elfsborg1-1
16 AğuMdeplasman Degerfors IF0-3
Karşılıklı Sonuçlar
Bahis İstatistikleri
| Metrik | Değer |
|---|---|
| Toplam Maçlar | 1 |
| Ortalama Gol | 5 |
| İki Takım da Gol Atar | 0% |
| 2.5 Üstü Gol | 100% |
| 1.5 Üstü Gol | 100% |
Takım Başına Gol
| Takım | Toplam | Ortalama |
|---|---|---|
| Olimpik | 0 | 0 maç başına |
| IFK Göteborg | 5 | 5 maç başına |
Temiz sayfa
| Takım | Temiz sayfa |
|---|---|
| Olimpik | 0 (0%) |
| IFK Göteborg | 1 (100%) |
2 Eyl 2026SüperettanOlimpik0-5IFK Göteborg

