ArgentinaArjantin
Ligi ProfesyonelProfesyonel Lig
Tura 3

Sarmiento Junín vs Independiente Rivadavia Tahmin ve Bahis Tüyoları

Estadio Eva Perón, Junin
Yanlış
Bizim tercihim
Asya handikap
Independiente Rivadavia -0.25
@ 1.37
2 : 1
FT
Spor bonusu %2002026 Dünya Kupası bonusu
Al
+%100 ilk yatırımEşleşen yatırım bonusu
Al

Bahis Tavsiyeleri

29%
29%
43%
Sarmiento JunínBeraberlikIndependiente Rivadavia
Sonuç
Independiente Rivadavia
43%
Toplam goller
Alt 2.5
62%
İki takım da gol atar
Hayır
54%
İki seçenek
Skor/Deplasman
36%
Asya handikap
H. Depl. -0.25
@ 1.37
73%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Kurucu & baş analist
60.3% 30+ yıl
12 dk okuma

Estadio Eva Peron'da beklenen maç öncesinde ev sahibi Sarmiento Junín, Clausura'nın 3. haftasında Independiente Rivadavia ile karşılaşacak. Yerel saatle 19:45'te başlayacak mücadele, Türkiye saatiyle 22:45'te izleyiciyle buluşacak. Düşük bir performans sergileyen Sarmiento Junín, lige iki mağlubiyet...

Tam Analizi Oku

Maç Bilgileri

Sarmiento Junín
Sarmiento Junín son 4 lig maçını kazandı
Sarmiento Junín son 7 maçında gol attı
Sarmiento Junín son 15 maçının 10'inde ilk yarıda gol attı (67%)
Independiente Rivadavia

Ana İstatistikler

Sarmiento Junín5
4Beraberlikler
4Independiente Rivadavia
1.54Ortalama Goller
31%İki Takım da Gol Atar
23%Üzer 2.5
3 Ağu 2026Sarmiento Junín2-1Independiente Rivadavia
4 Şub 2026Independiente Rivadavia2-1Sarmiento Junín
26 May 2024Sarmiento Junín0-1Independiente Rivadavia
25 May 2019Sarmiento Junín2-0Independiente Rivadavia
19 May 2019Independiente Rivadavia0-1Sarmiento Junín
Tüm maçları gör

Tam analiz

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov
Kurucu & baş analist
60.3% «Bizim Seçimimiz» Kazanç Oranı
30+ Yıllık Deneyim
16.2k Takip Edilen Tahminler
Sarmiento Junín - Independiente Rivadavia — maç tahmini ve önizleme
Sarmiento Junín
GGGGM
Son formvs
Independiente Rivadavia
BMBGG

Sarmiento Junín ve Independiente Rivadavia: Clausura 3. Hafta Karşılaşması Öncesi Analiz

Estadio Eva Peron'da beklenen maç öncesinde ev sahibi Sarmiento Junín, Clausura'nın 3. haftasında Independiente Rivadavia ile karşılaşacak. Yerel saatle 19:45'te başlayacak mücadele, Türkiye saatiyle 22:45'te izleyiciyle buluşacak. Düşük bir performans sergileyen Sarmiento Junín, lige iki mağlubiyetle başlayarak puan tablosunda 14. sırada yer alıyor ve henüz galibiyetle tanışamamış durumda. Konuk ekip Independiente Rivadavia ise 5. sıradaki yerini sağlamlaştırma hedefiyle Junin'e gelecek.

Bet365 tarafından açıklanan 1X2 oranları, maçın handikaplı yapısını ortaya koyuyor: Sarmiento Junín 3.6, beraberlik 2.9 ve Independiente Rivadavia 2.35. Bu oranlar, konuk ekibin net bir avantaja sahip olduğunu ve bookmaker'ın Independiente galibiyetine daha yüksek bir olasılık verdiğini gösteriyor. Sarmiento'nun evinde galibiyet elde etmesi durumunda, bahis severler 3.6 katı ödül alabilecek. İki takım arasındaki form farkı, bu karşılaşmanın en belirleyici unsurlarından biri olacak gibi görünüyor.

Kilit Oyuncular ve Olası Dizilişler

Karşılaşmanın gol yükünü çekmesi beklenen isimler arasında Sarmiento Junín'den D. Churín ve Independiente Rivadavia'dan A. Osella ile F. Sartori öne çıkıyor. Her iki takımda da ikişer gol kaydetmiş olan bu üçlü, normal şartlarda rakiplerinin savunma hatlarını zorlayacak isimler arasında yer alıyor. Sarmiento Junín'de J. Marabel de bir gol ve bir asist katkısıyla hücum organizasyonunda söz sahibi olurken, Independiente Rivadavia'da M. Fernández'in bir gol ve bir asist istatistiği orta saha ile hücum arasındaki bağlantıyı kurması açısından kritik önem taşıyor.

Sarmiento Junín'in muhtemel dizilişi 4-4-2 formasyonuna göre şekilleniyor. Kaleyi J. Burrai'ye emanet eden ekipte savunma hattında Y. Arismendi, G. Arturia, R. Orihuela ve L. Suárez görev yapması bekleniyor. Orta sahada C. Zabala, S. Salle, Jhon Rentería ve M. García'ya yer verilmesi öngörülürken, hücum hattında D. Churín ve J. Contrera ikilisi forma giyecek. Bu diziliş, kanat oyuncularının içeriye katkı sağlaması ve Churín ile Contrera'nın ceza sahası içinde gol pozisyonları araması üzerine kurulu bir hücum anlayışına işaret ediyor.

Independiente Rivadavia ise 5-3-2 sistemiyle sahaya çıkmasi muhtemel bir kadro kuruyor. Defansif yapıda Nicolás Bolcato, I. Villalba, S. Studer, J. Elordi ve L. Costa'nın görev alması öngörülüyor. Orta saha üçlüsünde A. Osella, T. Bottari ve J. Florentín'i izleyeceğiz, hücum hattında ise M. Fernández ve F. Sartori'nin birlikte oynaması bekleniyor. Bu formasyon, savunma güvenliğini ön plana çıkaran ve kontra atağa yatkın bir yapı sergiliyor. Bolcato'nun kaleye yakın oynaması, defans hattının güvenliğini artırırken, Osella ve Florentín'in orta sahadaki pres organizasyonu Sarmiento Junín'in pas trafiğini bozmaya yönelik bir strateji izliyor.

Sarmiento Junín – Independiente Rivadavia: Tarihi Maç Analizi ve Gol Beklentileri

Sarmiento Junín ile Independiente Rivadavia arasındaki tarihi rekabet, son dönemde tam bir denge gösteriyor. Son 12 karşılaşmaya bakıldığında, her iki takım da 4'er galibiyet elde ederken 4 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu mutlak denge, iki ekibin birbirine ne kadar yakın güç seviyelerinde olduğunu gözler önüne seriyor. Son maçlarda ev sahibi avantajının belirleyici bir faktör olmadığı görülüyor; Sarmiento Junín kendi sahasında 2 galibiyet alırken, Independiente Rivadavia da 2 kez sahadan galip ayrıldı.

Gol istatistikleri açısından bu karşılaşmalar son derece düşük skorlu geçmiş. Ortalama gol sayısı 1.42 gibi düşük bir seviyede seyrediyor ve bu da iki takımın da savunma odaklı bir yaklaşım benimsediğini ortaya koyuyor. BTTS (her iki takımın da gol atması) oranının yalnızca yüzde 25 seviyesinde kalması, bu maçlarda genellikle en az bir takımın gol atma başarısı gösteremediğine işaret ediyor. Bu veriler, 1X2 piyasasında kesin bir favorinin olmadığını ve olası düşük skorlu bir karşılaşma beklentisinin güçlü olduğunu düşündürüyor.

Formasyon Çatışması: Sarmiento Junín'in 4-4-2 Dizilişi Karşısında Independiente Rivadavia'nın 5-3-2 Savunması Nasıl Bir Sonuç Doğuracak?

Estadio Eva Peron'da oynanacak bu karşılaşmada iki farklı futbol felsefesinin çarpışmasına tanıklık edeceğiz. Ev sahibi Sarmiento Junín, klasik 4-4-2 dizilişiyle sahaya çıkarken, Independiente Rivadavia savunmada 5-3-2 sistemini tercih ediyor. Bu formasyon farkı, maçın gidişatını belirleyecek en önemli faktörlerden biri olacak. Sarmiento'nun kanat bekleri, Independiente'nin 5'li savunma hattını aşmak için sürekli genişleme yapmak zorunda kalacak; ancak ev sahibinin henüz galibiyeti bulamamış olması (0 galibiyet, 2 mağlubiyet) bu kanat hücumlarında tereddüt yaratabilir. Öte yandan Independiente'nin 5-3-2'deki 3'lü orta saha bloğu, Sarmiento'nun orta saha geçişlerini kesmek için ideal bir yapı sunuyor.

Gol zamanlamaları açısından bakıldığında, Sarmiento Junín %50 oranla ilk yarının son bölümünde (31-45 dakika) en etkili olduğunu gösteriyor. Bu kritik 15 dakikalık dilimde Independiente Rivadavia savunmasının konsantrasyonunu koruması hayati önem taşıyor. Konuk ekip ise en tehlikeli anlarını 46-60 dakika arasında (%33.33) yaşıyor; yani soyunma odasından döndükten hemen sonra Independiente'nin hücum yoğunluğunu artırması bekleniyor. Sarmiento'nun 16 sarı kartla ligde en fazce disiplin cezası alan takımlardan biri olması, özellikle ceza sahası yakınında serbest vuruş fırsatları yaratabilir. Bet365'ün sunduğu oranlar (Sarmiento 3.6 / Beraberlik 2.9 / Independiente 2.35) konuk ekibin hafif favoritesini işaret ediyor; ancak Sarmiento'nun iç saha motivasyonu ve Independiente'nin 4 günlük dinlenme süresi (Sarmiento'ya göre 2 gün daha az) bu denklemin sonucunu belirsizleştiriyor.

Taktiksel olarak maçın kırılma anı, Sarmiento'nun 4-4-2'deki iki forvetinin Independiente'nin 5'li savunma hattını nasıl meşgul edeceğiyle şekillenecek. Sarmiento'nun 4 gol atabilmiş olması (4 gol yenmiş karşılığında) hücum potansiyelini ortaya koyarken, 1 clean sheet kaydı savunma güvenilirliğinde ciddi soru işaretleri bırakıyor. Independiente ise 7 gol atıp sadece 3 gol yemiş olmasıyla daha dengeli bir performans sergiliyor. Sarmiento'nun kanat oyuncularının geniş alanı kullanması ve Independiente'nin kontrataklarda 5-3-2'nin sunduğu hızı değerlendirmesi, bu karşılaşmanın nasıl kararacağını belirleyecek temel unsurlar olarak öne çıkıyor.

İki Takımın Güncel Performans Analizi: Kriz İçindeki Sarmiento'ya Karşı Formda Independiente Rivadavia

Pazartesi gecesi Estadio Eva Peron'da oynanacak karşılaşmada ev sahibi Sarmiento Junín ile konuk Independiente Rivadavia arasında form grafiği açısından devasa bir fark bulunuyor. Ev sahibi ekip, Clausura'da henüz puan dahi toplayamamış durumda ve lig tablosunda 14. sırada yer alıyor. Son beş maçlarına bakıldığında Sarmiento'nun LLLLW şeklinde bir seri izlediği görülüyor; bu seride Banfield'a deplasmanda 3-2, Argentinos Juniors'a iç sahada 3-2, Boca Juniors'a 2-0 ve Belgrano Córdoba deplasmanında 4-0 gibi ağır yenilgiler yer alıyor. Tek galibiyetlerini Tigre karşısında 1-0'lık minimal bir skorla elde ettiler. Bu tablo, Sarmiento Junín'in hem hücum hem de defans anlamında ciddi sorunlar yaşadığını açıkça ortaya koyuyor; son on maçta ortalama 1.2 gol atıp 1.7 gol yemeleri bu durumun sayısal kanıtı niteliğinde.

Buna karşın Independiente Rivadavia, Clausura'ya muhteşem bir başlangıç yaptı ve şu an 5. sırada 4 puanla yer alıyor. WDWWW şeklindeki form grafiği, son dört maçlarından üçünü kazandıklarını gösteriyor. Huracán'ı 2-1 mağlup ettikleri, Atletico Tucumán deplasmanında 0-0 berabere kaldıkları ve Tigre'yi 1-0 yendikleri görülüyor. Özellikle son dönemdeki Boca Libertadores maçlarında sergiledikleri performans dikkat çekici: Bolívar'ı deplasmanda 3-1 ve Deportivo La Guaira'yı deplasmanda 4-2 gibi skorlarla mağlup ettiler. Bu sonuçlar, Independiente Rivadavia'nın 2.2 gol ortalamasıyla en etkili hücum hatlarından birine sahip olduğunu ve her saha farklı ortamdagol üretebildiğini kanıtlıyor.

İstatistiksel karşılaştırma da favori hakkındaki tabloyu netleştiriyor. BTTS oranları incelendiğinde Sarmiento Junín'in %50, Independiente Rivadavia'nın ise %80 seviyesinde olduğu görülüyor; bu durum konuk ekibin maçlarda gol bularak skoru etkileme ihtimalinin oldukça yüksek olduğuna işaret ediyor. Defansif anlamda Sarmiento'nun %30 clean sheet oranına karşın Independiente'nin %20'de kalması ilginç bir paradoks yaratsa da, Independiente'nin yüksek gol atma kapasitesi bu dezavantajı telafi ediyor. Genel form karşılaştırmasında Independiente Rivadavia %57'lik bir üstünlükle öne çıkarken, hücum gücü açısından %67'lik dominant bir skor yakalıyor.

Bu veriler ışığında 1X2 pazarında Independiente Rivadavia'nın net favor olduğu anlaşılıyor. Sarmiento Junín'in ev sahibi avantajına rağmen formsuzluğu ve savunmadaki açıkları, plus oranlı bahis arayanlar için Independiente galibiyetinin daha yüksek getiri sağlayabileceğini düşündürüyor. O/U pazarlarında ise her iki takımın da son dönem gol hacmi göz önüne alındığında Over seçeneği değerlendirilebilir; zira Sarmiento defansif zaaflarıyla Independiente'nin hücum gücü birleştiğinde gollü bir maç beklenebilir. BTTS cephesinde ise Independiente'nin %80'lik oranı, her iki takımın da skor bulma potansiyelini ortaya koyuyor.

Deplasman Favorisi Rivadavia İçin Bahis Değeri Analizi

Clausura 3. hafta mücadelesinde evinde zor günler geçiren Sarmiento Junín, formesini bulan Independiente Rivadavia'yı ağırlıyor. Ev sahibi ligde galibiyeti bulunmayan tek takım konumunda ve bu sezon oynadığı iki karşılaşmada hücum anlamında ciddi sıkıntılar yaşadı. Konuk ekip ise Clausura'ya galibiyetle başlayarak beklentilerin üzerinde bir performans sergiledi. Bookmaker oranlarında 1X2 piyasasında deplasman galibiyeti 2.2 ile en düşük oran olarak göze çarpıyor; bu oran Bet365 üzerinde 2.35'e kadar yükseliyor ve bahisseverler için en avantajlı seçenek burada saklı.

Toplam gol analizi açık ara en güçlü bahis önerisi olarak öne çıkıyor. Sarmiento Junín'in bu sezon gol atamaması ve rakip defansın görece sağlam duruşu, maçın düşük skorlu geçeceğini işaret ediyor. alt 2.5 gol seçeneği için verilen 62'lik güven skoru, istatistiksel verilerle desteklenen sağlam bir tahmin. BTTS: no bahsi ise aynı mantıkla örtüşüyor; ev sahibinin skor üretememesi ve Rivadavia'nın kontrollü oyun anlayışı göz önüne alındığında her iki takımın da gol atamama ihtimali yüksek görünüyor.

İki Kat Şans X2 seçeneği, tek bahis olarak değerlendirildiğinde 36'lık güven skoruyla en düşük olasılıklı tahmin olarak dikkat çekiyor. Ancak bu seçenek, maçın beraberlikle bitirme ihtimali göz önüne alındığında X2 kapsamında değerlendirildiğinde daha geniş bir koruma sunuyor. Rivadavia'nın deplasmanda galip gelmesi durumunda 2.2 oran, Bet365 üzerinde 2.35'e yükselerek %6'lık ek değer sağlıyor. Oran farklılıkları küçük ama uzun vadede kazanç getirebilecek bir avantaj oluşturuyor.

Sonuç olarak, yüksek güvenle önerilen alt 2.5 ve BTTS: no bahisleri, bu karşılaşmanın en güvenli seçenekleri olarak öne çıkıyor. Deplasman galibiyeti ise bookmaker marjı ve takım form durumu göz önüne alındığında en yüksek beklentili tahmin olarak değerlendiriliyor. Bahisseverlerin Bet365 üzerindeki 2.35 deplasman oranını değerlendirmesi, uzun vadeli kazanç açısından en mantıklı hamle olacaktır.

İmmoble Rivadavia Ağırlıklı Ek Bahis Seçenekleri

Clausura 3. hafta mücadelesinde Sarmiento Junín evinde Independiente Rivadavia'yı ağırlayacak. Ev sahibi takım ligde henüz puan toplayamazken, konuk ekip 4 puanla 5. sırada yer alıyor. Bu form farkı bahis piyasasına da yansımış durumda. AH seçeneğinde Independiente Rivadavia -0.25 bahisi 1.37 oran ve yüzde 73 güvenilirlik sunuyor. Buenos Aires ekibinin formsuz ev sahibi karşısındahandikapla kazanması en yüksek olasılıklı sonuç olarak değerlendiriliyor.

Oran analizi açısından bakıldığında, most likely CS tahmini 0:1 skoru 5.25 oran ile yüzde 19 ihtimalle sunuluyor. İY/MS pazarında ise devre arasının beraberlikle kapanması 1.86 oran ve yüzde 46 güvenilirlikle öne çıkıyor; bu da karşılaşmanın temkinli başlayıp ikinci yarıda Independiente Rivadavia'nın üstünlüğünü ele geçirmesi senaryosuyla örtüşüyor. Korner bahsinde 9.5 alt seçeneği 1.52 oran ve yüzde 58 güvenilirlik taşıyor.

Hakem P. Echavarria'nın 4 maçlık ortalamada 4.3 kart göstermesi, cards piyasasında üst 3.5 bahsini destekliyor. Bu seçenek 1.27 oran ve yüzde 70 güvenilirlik sunarak en yüksek kesinlik düzeyine sahip bahisler arasında yer alıyor. Golcusu tercihinde ise Alex Arce Her zaman gol atan olarak 2.75 oran ve yüzde 36 güvenilirlikle öne çıkıyor; konuk ekibin hücum hattındaki en güvenilir isim olan Arce'ın skor bulması, özellikle 0:1 CS ve AH tercihleriyle uyumlu bir tamamlayıcı bahis oluşturuyor.

Sonuç: Independiente Rivadavia Deplasmanda Avantajlı

Sarmiento Junín ile Independiente Rivadavia arasındaki bu Clausura - 3 mücadelesinde, form durumu açık bir fark ortaya koyuyor. Ev sahibi ekip ligde henüz puanla tanışamazken, deplasman ekibi 4 puanla play-off hattında yer alıyor. Sarmiento'nun hücum performansındaki eksiklikler ve oyun kalitesindeki düşüş, bu karşılaşmada handikap oluşturuyor. Düşük gol beklentisi ve savunma odaklı bir görünüm, bookmaker oranlarıyla da destekleniyor.

Analizlerimiz 1X2'de Independiente Rivadavia galibiyetini (%43 güven), O/U'da 2.5 alt seçeneğini (%62 güven), BTTS'de hayır tercihini (%54 güven) ve DC'de X2 çifte şansı (%36 güven) işaret ediyor. En yüksek güven oranına sahip olan 2.5 alt seçeneği, her iki takımın da skor üretmekte zorlanacağını gösteriyor. Oranlar konuk ekibin galibiyetine yakın seyrederken, az gol beklentisi karşılaşmanın genel karakterini belirleyecek gibi görünüyor.

Bizim tercihimAlt 2.5Üst/Alt Gol@1.52 · 62%
En İyi DeğerIndependiente RivadaviaMaç Sonucu (1X2)@1.97 · 43%
Tahminlerimiz: Sarmiento Junín vs Independiente Rivadavia — Independiente Rivadavia — Kazanmak (43%); Alt 2.5; İki taraf da gol atar: Hayır

Sıkça Sorulan Sorular

Sarmiento Junín - Independiente Rivadavia: kazanması beklenen takım hangisi?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %43 güvenle Independiente Rivadavia tahmininde bulunuyor.
Sarmiento Junín - Independiente Rivadavia maçında kimin gol atması daha olası?
Gol atması için tahminimiz Alex Arce.
Sarmiento Junín - Independiente Rivadavia: Asya Handikap tahminimiz nedir?
Asya Handikap tahminimiz 73% güvenle Independiente Rivadavia -0.25.
Sarmiento Junín Independiente Rivadavia maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Alt 2.5 gol bekliyoruz (%62 güven).
Sarmiento Junín Independiente Rivadavia maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Hayır (%54 güven).
Sarmiento Junín Independiente Rivadavia ne zaman ve nerede oynanıyor?
Sarmiento Junín Independiente Rivadavia maçı 3 Ağu 2026 tarihinde Estadio Eva Perón stadında oynanacak.

Ek bilgiler

Sarmiento JunínSarmiento Junín

En çok gol atanlar

J. Marabel
J. MarabelForvet
2Goller
D. Churín
D. ChurínForvet
2Goller

Asistler

J. Marabel
J. MarabelForvet
1Asistler
J. Contrera
J. ContreraForvet
1Asistler
Jhon Rentería
Jhon RenteríaOrta Saha
1Asistler

Kartlar

C. Villalba
C. VillalbaOrta Saha
30
S. Salle
S. SalleOrta Saha
20
J. Insaurralde
J. InsaurraldeDefans
11
J. Contrera
J. ContreraForvet
10
Jhon Rentería
Jhon RenteríaOrta Saha
10
Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia

En çok gol atanlar

A. Osella
A. OsellaDefans
2Goller
F. Sartori
F. SartoriForvet
2Goller
M. Fernández
M. FernándezForvet
1Goller
S. Studer
S. StuderDefans
1Goller

Asistler

M. Fernández
M. FernándezForvet
1Asistler
G. Ríos
G. RíosOrta Saha
1Asistler

Kartlar

F. Sartori
F. SartoriForvet
10
S. Studer
S. StuderDefans
10
G. Ríos
G. RíosOrta Saha
10
Nicolás Bolcato
Nicolás BolcatoKaleci
10
I. Villalba
I. VillalbaDefans
10

Detaylı Form ve Son Maçlar

Sarmiento Junín
GGGGM
10Oynandı
5Galibiyetler
0Beraberlikler
5Mağlubiyetler
Puan/Maç1.5
Galibiyet Yüzdesi50%
Gol/Maç3.2
Ortalama Gol1.4
Ortalama Gol Yedi1.8
İki Takım da Gol Atar50%
Temiz sayfa30%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

28 AğuMdeplasman Union Santa Fe1-4
23 AğuGvs Estudiantes LP2-0
16 AğuGvs Huracán2-0
8 AğuGdeplasman Atletico Tucumán2-1
3 AğuGvs Independiente Rivadavia2-1
Independiente Rivadavia
BMBGG
10Oynandı
5Galibiyetler
3Beraberlikler
2Mağlubiyetler
Puan/Maç1.8
Galibiyet Yüzdesi50%
Gol/Maç1.8
Ortalama Gol1.1
Ortalama Gol Yedi0.7
İki Takım da Gol Atar40%
Temiz sayfa50%
Gol atamadı40%

Son Maçlar

31 AğuGvs Racing Club3-1
26 AğuGdeplasman Aldosivi2-0
22 AğuBdeplasman Independiente0-0
15 AğuMdeplasman Belgrano Córdoba0-2
11 AğuBdeplasman Fluminense0-0

Karşılıklı Sonuçlar

Bahis İstatistikleri

MetrikDeğer
Toplam Maçlar13
Ortalama Gol1.54
İki Takım da Gol Atar31%
2.5 Üstü Gol23%
1.5 Üstü Gol46%

Takım Başına Gol

TakımToplamOrtalama
Sarmiento Junín110.85 maç başına
Independiente Rivadavia90.69 maç başına

Temiz sayfa

TakımTemiz sayfa
Sarmiento Junín7 (54%)
Independiente Rivadavia5 (38%)
3 Ağu 2026Profesyonel LigSarmiento Junín2-1Independiente Rivadavia
4 Şub 2026Profesyonel LigIndependiente Rivadavia2-1Sarmiento Junín
26 May 2024Profesyonel LigSarmiento Junín0-1Independiente Rivadavia
25 May 2019Birinci UlusalSarmiento Junín2-0Independiente Rivadavia
19 May 2019Birinci UlusalIndependiente Rivadavia0-1Sarmiento Junín
13 Mar 2019Birinci UlusalIndependiente Rivadavia0-0Sarmiento Junín
18 Mar 2018Birinci UlusalIndependiente Rivadavia0-1Sarmiento Junín
5 Eki 2014Birinci UlusalIndependiente Rivadavia0-2Sarmiento Junín
9 Ağu 2014Birinci UlusalSarmiento Junín0-0Independiente Rivadavia
15 May 2014Birinci UlusalSarmiento Junín1-1Independiente Rivadavia
14 Kas 2013Birinci UlusalIndependiente Rivadavia3-1Sarmiento Junín
20 Nis 2013Birinci UlusalIndependiente Rivadavia1-0Sarmiento Junín
20 Eki 2012Birinci UlusalSarmiento Junín0-0Independiente Rivadavia

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.