RomaniaRomanya
Liga ILiga I
Tura 11

Universitatea Cluj vs Hızlı Tahmin ve Bahis Tüyoları

Cluj Arena, Cluj-Napoca

Tahminlerimiz: Universitatea Cluj — Kazanmak (36%); Alt 2.5; İki taraf da gol atar: Hayır.

En iyi bahis
Bizim tercihim
Toplam goller
Alt 2.5
@ 1.58
58%
Güven
Bu tahmine katılıyor musunuz?
Spor bonusu %2002026 Dünya Kupası bonusu
Al
+%100 ilk yatırımEşleşen yatırım bonusu
Al

Bahis Tavsiyeleri

36%
30%
34%
Universitatea ClujBeraberlikHızlı
Sonuç
Beraberlik
@ 3.10
30%
İki takım da gol atar
Hayır
@ 1.84
52%
Asya handikap
H. Depl. +0
@ 1.92
52%
İlk Yarı
Beraberlik
@ 2.00
46%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Analiz hazırlanıyor

Uzmanımız bu maçın en son istatistiklerini, formunu ve oranlarını gözden geçiriyor. Tam analiz yakında erişilebilir olacak.

Ana İstatistikler

Universitatea Cluj7
4Beraberlikler
2Hızlı
2Ortalama Goller
31%İki Takım da Gol Atar
38%Üzer 2.5
9 May 2026Universitatea Cluj1-0Hızlı
5 Nis 2026Hızlı1-2Universitatea Cluj
31 Oca 2026Hızlı0-2Universitatea Cluj
12 Eyl 2025Universitatea Cluj0-0Hızlı
24 May 2025Universitatea Cluj2-2Hızlı
Tüm maçları gör

Oranlar

Bahis sitesi1X2
1xBet2.553.102.75

Sıkça Sorulan Sorular

Universitatea Cluj Hızlı maçını kim kazanır?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %30 güvenle Beraberlik tahmininde bulunuyor.
Universitatea Cluj - Hızlı için Asya Handikap tahmini nedir?
Asya Handikap tahminimiz 52% güvenle Hızlı +0.
Universitatea Cluj - Hızlı: İlk Yarı tahminimiz nedir?
İlk Yarı tahminimiz 46% güvenle Beraberlik.
Universitatea Cluj Hızlı maçında kaç gol olur?
Her iki takımın hücum ve savunma verilerine göre Alt 2.5 gol bekliyoruz (%58 güven).
Universitatea Cluj Hızlı maçında iki takım da gol atar mı?
Karşılıklı gol: Hayır (%52 güven).
Universitatea Cluj Hızlı ne zaman ve nerede oynanıyor?
Universitatea Cluj Hızlı maçı 10 Eki 2026 tarihinde Cluj Arena stadında oynanacak.

Ek bilgiler

#TakımPGBMGYAVPuanForm
1Dinamo BucureştiDinamo Bucureşti10721237+1623
2HızlıHızlı10631146+821
3Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova10622249+1520
4Petrolul PloieștiPetrolul Ploiești106131312+119
5Universitatea ClujUniversitatea Cluj95041413+115
6Farul ConstanțaFarul Constanța103521414014
7Corvinul HunedoaraCorvinul Hunedoara10343119+213
8CFR ClujCFR Cluj94141514+113
9Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe10343710-313
10Uta AradUta Arad103341415-112
11FCSBFCSB103341317-412
12FC BotoşaniFC Botoşani102531412+211
13Argeș PiteștiArgeș Pitești10325610-411
14OțelulOțelul102441115-410
15FC VoluntariFC Voluntari10226922-138
16ÇikşeredaÇikşereda10019623-171
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
Düşme

Detaylı Form ve Son Maçlar

Universitatea Cluj
MGMGG
10Oynandı
5Galibiyetler
0Beraberlikler
5Mağlubiyetler
Puan/Maç1.5
Galibiyet Yüzdesi50%
Gol/Maç2.9
Ortalama Gol1.4
Ortalama Gol Yedi1.5
İki Takım da Gol Atar50%
Temiz sayfa30%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

20 EylGdeplasman FC Voluntari2-0
14 EylGvs Oțelul3-0
7 EylMdeplasman Universitatea Craiova0-4
1 EylGvs Petrolul Ploiești1-0
28 AğuMvs Petrolul Ploiești2-3
Hızlı
BGGGG
10Oynandı
6Galibiyetler
3Beraberlikler
1Mağlubiyetler
Puan/Maç2.1
Galibiyet Yüzdesi60%
Gol/Maç2.1
Ortalama Gol1.5
Ortalama Gol Yedi0.6
İki Takım da Gol Atar50%
Temiz sayfa40%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

18 EylGvs Argeș Pitești3-1
12 EylGvs FC Voluntari2-1
6 EylGdeplasman Oțelul1-0
3 EylGdeplasman FC Politehnica Timișoara2-0
31 AğuBvs Universitatea Craiova1-1

Karşılıklı Sonuçlar

Bahis İstatistikleri

MetrikDeğer
Toplam Maçlar13
Ortalama Gol2
İki Takım da Gol Atar31%
2.5 Üstü Gol38%
1.5 Üstü Gol62%

Takım Başına Gol

TakımToplamOrtalama
Universitatea Cluj161.23 maç başına
Hızlı100.77 maç başına

Temiz sayfa

TakımTemiz sayfa
Universitatea Cluj7 (54%)
Hızlı5 (38%)
9 May 2026Liga IUniversitatea Cluj1-0Hızlı
5 Nis 2026Liga IHızlı1-2Universitatea Cluj
31 Oca 2026Liga IHızlı0-2Universitatea Cluj
12 Eyl 2025Liga IUniversitatea Cluj0-0Hızlı
24 May 2025Liga IUniversitatea Cluj2-2Hızlı
19 Nis 2025Liga IHızlı0-2Universitatea Cluj
1 Şub 2025Liga IUniversitatea Cluj2-1Hızlı
16 Eyl 2024Liga IHızlı0-2Universitatea Cluj
27 Kas 2023Liga IHızlı2-3Universitatea Cluj
23 Tem 2023Liga IUniversitatea Cluj0-3Hızlı
27 Oca 2023Liga IUniversitatea Cluj0-0Hızlı
7 Ara 2022Romania KupasıUniversitatea Cluj0-0Hızlı
30 Ağu 2022Liga IHızlı1-0Universitatea Cluj

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.