Irelandİrlanda
Premier LigPremier Lig
Tura 33

Waterford vs Galway United Tahmin ve Bahis Tüyoları

Regional Sports Centre, Waterford

Tahminlerimiz: Waterford — Kazanmak (45%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet.

En iyi bahis
Bizim tercihim
İki takım da gol atar
Evet
@ 1.47
63%
Güven
Bu tahmine katılıyor musunuz?

Bahis Tavsiyeleri

45%
25%
30%
WaterfordBeraberlikGalway United
Sonuç
Waterford
@ 2.00
45%
Toplam goller
Üst 2.5
@ 1.52
61%
İki seçenek
Ev/Deplasman
@ 1.26
37%
Asya handikap
H. Ev -0.5
@ 2.02
50%
İlk Yarı
Beraberlik
@ 2.26
39%
İY/SON
Beraberlik/Ev Sahibi
@ 5.30
18.9%
Doğru skor
2:1
@ 8.40
11.9%
Oranlar her saat güncellenir
Tahminler her 2 saatte bir yeniden hesaplanır
Başlama saatinden 2 saat önce kilitli

Uzman Analizi

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Kurucu & baş analist
60.3% 30+ yıl
15 dk okuma

İrlanda Premier Lig'inde 33. haftanın gerilimi Regional Sports Centre'da yaşanacak. Tablonun orta sıralarında sıkışan iki takım, sezonun son döneminde konumlarını sağlamlaştırmak için sahaya çıkacak. Waterford, 34 puanla 8. sırada yer alırken; Galway United ise 38 puanla bir üst sıra olan 7. basamak...

Tam Analizi Oku

Ana İstatistikler

Waterford4
6Beraberlikler
10Galway United
2.5Ortalama Goller
55%İki Takım da Gol Atar
50%Üzer 2.5
25 Tem 2026Galway United0-0Waterford
24 Nis 2026Waterford1-1Galway United
16 Mar 2026Galway United4-3Waterford
1 Kas 2025Waterford1-1Galway United
25 Tem 2025Galway United2-4Waterford
Tüm maçları gör

Oranlar

Bahis sitesi1X2
1xBet2.123.563.14
Betano1.573.752.27
Dafabet2.043.853.00

Tam analiz

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Kurucu & baş analist
60.3% «Bizim Seçimimiz» Kazanç Oranı
30+ Yıllık Deneyim
16.2k Takip Edilen Tahminler
Waterford - Galway United — maç tahmini ve önizleme
Waterford
BGBBM
Son formvs
Galway United
BMGMB

Waterford ve Galway United Premier Lig 33. Hafta Analizi

İrlanda Premier Lig'inde 33. haftanın gerilimi Regional Sports Centre'da yaşanacak. Tablonun orta sıralarında sıkışan iki takım, sezonun son döneminde konumlarını sağlamlaştırmak için sahaya çıkacak. Waterford, 34 puanla 8. sırada yer alırken; Galway United ise 38 puanla bir üst sıra olan 7. basamakta bulunuyor. Aradaki dört puanlık fark, bu karşılaşmanın lig sıralamasındaki konumlar açısından kritik bir öneme sahip olduğunu gösteriyor. Her iki takımın da son dönem performanslarına bakıldığında istikrarlı ama umut verici olmayan bir seyir izleniyor. Waterford'un son maçlarında LDDWD şeklinde bir grafik çizerken, Galway United DLWLD dizilimiyle zafere ulaşmakta zorlandığını ortaya koyuyor.

Saha sahibi Waterford, bu maçta ev sahibi avantajını sonuna kadar kullanmaya çalışacak. Takımın teknik direktörü Graham Coughlan yönetimindeki mavi formalı ekip, kupa yolculuğunda gösterdikleri direnci ligde de yansıtmayı hedefliyor. Özellikle kurtarıcı kurtarışlarıyla dikkat çeken kaleci Stephen McMullan'ın forma giyeceği tahmin ediliyor; ancak takımın savunma arkasında oluşturduğu baskı ve orta saha kontrolü maçın kaderini belirleyecek unsurlar arasında yer alıyor. Rakip Galway United ise John Caulfield'in liderliğindeki yeşil-beyazlı ekibin, özellikle saha içi pozisyon alma ve top hakimiyeti konusundaki tutumunu öne sürmesi bekleniyor. Caulfield'in takımı, son dönemlerde yaşadığı sonuçsuzlukların ardından bu maçta daha agresif bir oyun anlayışı sergileyecek.

Bu hafta sonu oynanacak olan bu derbi niteliğindeki karşılaşma, her iki takım için de moral ve motivasyon açısından büyük önem taşıyor. Waterford'un evinde alacağı bir galibiyet, ligin üst sıralarına tırmanma umutlarını canlandırırken; Galway United için de 7. sıradaki konumunu koruması ve playoff hattına yakın kalmak adına kritik bir üç puan söz konusu olacak. Maçın beklenen tempo ve taktiksel dengeleri göz önüne alındığında, her iki taraf da rakibin zayıf yönlerini vurarak skora gitmeye çalışacak.

Taktiksel Savaş: Waterford'un Savunma Duvarı mı, Galway United'ın Oyun Kurma Gücü mü?

Waterford ile Galway United arasındaki bu Premier Lig karşılaşması, taktiksel olarak son derece ilginç bir zıtlık sunmaktadır. Waterford, son dönemde gol bulmada zorlansa da savunma organizasyonunda belirgin bir disiplin sergilemektedir. Graham Coughlan'ın yönettiği takım, özellikle 46-60 dakika aralığında etkili olmaya odaklanırken, bu periyotta attıkları tüm gol oranlarıyla rakiplerine baskı yapmayı hedefliyorlar. Stephen McMullan'ın kalesindeki o üstün performansları ve takım arkadaşlarının yaptığı bloklarla oluşturulan 'gerilim altındayken bile direnç' yapısı, Waterford'un bu maçta da ana silahı olacak. Ancak, 1 clean sheet bile kaydetmemiş olmaları ve 12 mağlubiyetle tablonun altında kalmaları, savunmalarındaki o ince çizginin ne kadar hassas olduğunu gösteriyor. Waterford'un bu maçta beklenen oyun tarzı, erken baskı sonrası orta saha mücadelesini kaybetmeden, hızlı geçişlerde veya set oyununda 45+ dakika sonrası gelen gol fırsatlarını değerlendirmek üzerine kurulu.

Diğer yandan John Caulfield yönetimindeki Galway United, 3-5-2 formation'u ile daha çok topa sahip olma ve kanatların kullanımını ön plana çıkarma eğiliminde. Galway United'ın en kritik taktiksel verisi, attığı tüm golü 61-75 dakika arasında gerçekleştirmesidir. Bu durum, maçın ilk yarısında pas oyunu kurup ikinci yarıya güçlü girmeyi ve rakibi yormayı hedeflediklerini gösteriyor. Jimmy Keohane'nin liderliğindeki kadro, Eamonn Deacy Park'taki Derry City maçında olduğu gibi yüksek pozisyon kontrolü arayışında olabilirler. Caulfield'in oyunculara 'anlaşmanın tadına varmamak' mesajını vermesi ve kendi oyunlarını oynamalarını istemesi, Galway United'ın Waterford'un erken baskısına karşı sabırlı bir oyun kurmasını gerektiriyor. Ancak 12 mağlubiyet ve her iki takımın da temiz kapı (clean sheet) sayısının sıfır olması, her iki tarafın da savunma hatalarına açık olduğunu ve BTTS (Her İki Takım Gol Atar) piyasasının bu taktiksel denklemde güçlü bir aday olduğunu düşündürüyor.

Bu karşılaşmada Waterford'un erken tempo ile oyuna girmesi ve Galway United'ın ise ikinci yarı başında devreye girmesi bekleniyor. Waterford'un 31 günlük dinlenme süresiyle daha dinamik görünse de, Galway United'ın ligdeki deneyimi ve Caulfield'in sahada kurduğu disiplinli yapı fark yaratabilir. Her iki takım da son 10 gündü forma giymemiş olsa da (Waterford için 31 gün, Galway United için 24 gün), bu durumun taktiksel ritmi bozmayacağını umuyoruz. Maçın kaderini belirleyecek olan faktör; Waterford'un ilk yarıdaki agresif baskısının ardından gelen topla oynama yeteneği mi yoksa Galway United'ın 60+ dakikalarda ortaya koyacağı bitiricilik mi olacaktır.

Galway United ve Waterford Arasındaki Karşılıklı Rekabetin Analizi

Son yirmi karşılaşmanın istatistiksel görünümü, Galway United ile Waterford arasında dengeli ama Galway lehine sonuçlanan bir rekabet serisini ortaya koyuyor. Bu iki takımın son yirmi resmi karşılaşmasında Galway United on kez üstün ayrılırken, Waterford dört galibiyet alabilmiştir. Arada kalan altı maçta ise berabere kalınmıştır. Ortalama gol sayısının 2.5 civarında seyretmesi, bu takımların karşılaştıklarında genellikle gol zengini bir atmosfer yarattığını göstermektedir. Özellikle BTTS (Her İki Takım Gol Atar) oranının %55 oranında gerçekleşmesi, maçların büyük çoğunluğunda her iki kadronun da kaleyi temiz tutmakta zorlandığını ve ofansif performansların savunma stabilitesinden daha ön planda olduğunu düşündürmektedir. Son dönemdeki skorlar incelendiğinde, özellikle 2026 yılının başlarında yaşanan 4-3'lük Galway United galibiyeti gibi yüksek skorlu maçların bu serinin bir parçası olduğu görülmektedir.

Takvimlere baktığımızda, son karşılaşmaların büyük bir kısmının aynı sezon içinde gerçekleştiği ve bu nedenle rekabetin sıcaklığını koruduğu anlaşılıyor. 2026 yılında oynanan son maçta Galway United ile Waterford, saha farkına rağmen 0-0'lık skorla eşitliği bozamamışlardır. Ancak bundan önceki maçlarda durum farklıydı; Nisan ayında Waterford'un evinde 1-1'lik berabere, Mart ayında ise Galway United'ın evinde oynanan ve 4-3'lük skorla biten heyecanlı mücadele dikkat çekicidir. Daha eski kayıtlarda ise Temmuz 2025'te Galway United'ın 2-4'lük mağlubiyeti ve Kasım 2025'teki 1-1'lik berabere yer almaktadır. Bu veriler, özellikle deplasman ve saha avantajlarının her zaman belirleyici olmadığını, ancak genel istatistiklerin Galway United'ın bu rakibe karşı daha güçlü durduğunu gösterdiğini doğrulamaktadır.

Bu geçmiş veriler ışığında, gelecekteki karşılaşmalar için Üst/Alt Gol (Toplam Gol) piyasasında özellikle üst limitlerin değerlendirilmesi mantıklı görünüyor. İki takım da birbirlerine karşı gol yapsa da bazen kalelerini koruyamasa da, son maçlardaki gibi skorsuz veya düşük skorlu sürprizler de mümkün olabilir. Ancak %55 BTTS oranı ve ortalamadaki gol hacmi, taraftarların ve bahisçilerin gol odaklı stratejiler izlemesini destekleyen bir veri seti sunmaktadır. Geçmişteki sonuçlar, tek taraflı bir baskıdan ziyade karşılıklı ataklar ve savunma hatalarıyla şekillenen bir oyun tarzına işaret etmektedir.

Waterford ve Galway United Form Rehberi ve Gol Trendleri

İrlanda Premier Lig'in 33. haftasında oynanacak olan Waterford ile Galway United mücadelesi, lig tablosunda üst sıraları hedefleyen iki takımın kritik bir puan kapışmasını temsil ediyor. Ev sahibi Waterford, 8. sırada 34 puanla yer alırken; deplasmanda mücadele edecek olan Galway United ise 7. sırada 38 puana sahip. Son on maçlık performansları incelendiğinde, Waterford'un bu süreçte 4 galibiyet, 5 beraberlik ve sadece 1 mağlubiyet alarak oldukça istikrarlı bir grafik çizdiği görülüyor. Bu dönemdeki gol ortalamaları ise ev sahiplerinin ofansif anlamda daha üretken olduğunu gösteriyor: Waterford, son on karşılaşmada maşına başına düşük bir ortalama olan 1.6 gol atarken, kalesinde sadece maç başına 1 gol görüyor. Özellikle son dönemde aldıkları galibiyetler ve beraberlikler, takımın moral açısından yükselişte olduğunu ve saha içindeki oyun planını uyguladığını ortaya koyuyor.

Waterford'un son maçlardaki performansı, özellikle ofansif katkılarının artışıyla dikkat çekiyor. Shamrock Rovers karşısında deplasmanda 3-2 kaybetmelerine rağmen, Derry City ile yaptıkları maçta sahadan 2-2'lik berabere ayrılmaları ve Dundalk'a karşı evlerinde aynı skorla berabere kalmaları, takımın hücum hattının her zaman pasif kalmadığını kanıtlıyor. Ayrıca St Patrick's Athletic karşısında deplasmanda 2-0'lık net bir galibiyet almaları ve Sligo Rovers'a karşı deplasmanda attığı tek golle 0-0 berabere kalarak temiz bir oyun sergilemeleri, Waterford'un savunma organizasyonundaki gelişimi de gözler önüne seriyor. Son on maçta %60 oranında BTTS (Her İki Takım Gol Atar) pazarında başarılı olurken, %40 oranında clean sheet başarısı göstermiş olmaları, Waterford'un hem gol bulma hem de kalesini koruma konusunda dengeli bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor.

Bu tabloya rakip Galway United'ın durumu baktığımızda ise durumun daha karmaşık olduğu ancak yine de tehlike saçtığını söylemek mümkün. Galway United, son on maçta sadece 3 galibiyet alırken 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet kaydederek ligdeki konumunu korumaya çalışıyor. Gol istatistiklerine baktığımızda Galway United'ın maç başına ortalama 1.3 gol attığı ve kalesinde maç başına 1.1 gol gördüğü görülüyor. Son dönemde Shelbourne ile iki kez berabere kalmaları (biri evde biri deplasmanda), Derry City'ye deplasmanda tek golden mağlup olmaları ve Bohemians karşısında evlerinde büyük bir skor farkıyla yenilmeleri (2-3), bu takımın tutarsız bir performans sergilediğini ortaya koyuyor. Ancak Sligo Rovers karşısında deplasmanda attıkları üç golle elde ettikleri galibiyet, Galway United'ın da yüksek tansiyonlu anlarda oyunu tamamen ele geçirebilecek güce sahip olduğunu gösteriyor.

Son on maçtaki genel form karşılaştırması verileri şu şekilde özetlenebilir: Waterford'un form oranı %46 iken Galway United'ın form oranı %54 olarak hesaplanıyor. Bu istatistiksel yaklaşım, Galway United'ın son dönemdeki genel başarı yüzdesinin teknik olarak daha yüksek olduğunu gösterse de, oyun tarzı analizleri farklı bir tablo sunuyor. Saldırganlık açısından Galway United %53'lük bir orana sahipken Waterford %47'de kalıyor; ancak savunma hattında Wateroid %54'lük bir üstünlük kurarken Galway United savunmada %46 gibi daha zayıf bir oran gösteriyor. Bu da şunu işaret ediyor: Galway United daha çok gol üretebiliyor ancak savunmadaki hatalar nedeniyle bu gole eşlik eden golleri yeme riskini taşıyorlar (%70 BTTS oranı bunu desteklerken sadece %20 clean sheet başarısı dikkat çekiyor). Karşılaşmanın akışını suya sabit olarak tahmin etmek zor olsa da, her iki takımın da son dönem form grafiklerinin yakın olması, karşılaşmanın çekişmeli geçeceğini ve skorun düşük farklarla belirlenebileceğini düşündürüyor.

Waterford - Galway United: 1X2 Oranları, Değer ve Ana Tahmin

İrlanda Premier Ligi'nin 33. haftasında Regional Sports Centre'da oynanacak Waterford ile Galway United arasındaki kritik karşılaşma, iki takımın da ligdeki konumları açısından son derece önemli bir zemine sahip. Ev sahibi Waterford, 34 puanla ligde 8. sırada yer alırken, deplasmanda sahne alacak Galway United ise 38 puanla 7. basamakta bulunuyor. Bu iki ekip arasındaki puan farkı sadece dört birim olsa da, maç öncesi oranlar ev sahibinin hafif favori olarak göründüğünü gösteriyor. 1X2 piyasasında ev sahibi galibiyeti için sunulan oranlar genellikle 2.09 ile 2.12 aralığında seyrediyor; bu da Waterford'un galibiyetinin yaklaşık %45.3'lük bir olasılıkla gerçekleşeceğini işaret ediyor. Deplasman ekibi Galway United için ise bu oranlar 3.11 ile 3.14 arasında değişiyor ve %30.5'lik bir başarı ihtimaline işaret ediyor. Çekim (Draw) oranı ise yaklaşık 3.91 seviyesinde durarak, maçın berabere bitebileceği konusunda yüksek bir ihtimal sunuyor (%24.2). Bu veriler ışığında, ev sahibi takımın saha avantajını kullanarak maçı kazanma eğiliminin daha baskın olduğu söylenebilir.

Maçın genel gidişatı ve gol beklentileri incelendiğinde, Üst/Alt Gol piyasasında 2.5 gol altı/üstü seçeneğinin oldukça cazip olduğu görülüyor. Tahminlerimizde toplam gol sayısının 2.5'i geçmesi (%61 güven) ve her iki takımın da gol atması (BTTS: yes, %63 güven) öngörülüyor. Bu durum, iki takımın da savunmalara göre hücum hattında daha agresif olabileceğini ve maçta skorsuz bir beraberlik (clean sheet) ihtimalinin düşük olduğunu düşündürüyor. Waterford'un son dönem performansında galibiyetlerin azlığı ancak beraberliklerin çokluğu dikkat çekerken (7 galibiyet, 13 beraberlik), Galway United'ın ise daha az beraberlik alıp daha fazla galibiyet sevinci yaşadığı (9 galibiyet) göz önünde bulundurulduğunda, maçta gol yağmuru beklemek mantıklı görünüyor. Her iki tarafın da gol atma potansiyeli yüksek olduğundan, BTTS seçeneği bu karşılaşma için güçlü bir adaydır.

Oran değerlendirmesi yapıldığında, bookmaker'ların sunduğu en iyi fiyatların dikkate alınması gerekiyor. Ev sahibi Waterford için en iyi oran %2.12 ile 1xBet'te sunulurken, deplasman ekibi Galway United için en iyi fiyat %3.14 yine aynı platformda bulunuyor. Beraberlik için ise Pinnacle'ta %3.91 oranı elde edilebiliyor. Bu oran yapısı göz önüne alındığında, İki Kat Şans (Çifte Şans) piyasasında "12" seçeneği de dikkat çekicidir; çünkü her iki takımın da kazanma ihtimali toplamda oldukça yüksektir (%75'in üzerinde). Ancak ana tahminimiz olan ev sahibi galibiyeti (Home Win), sunulan oranın gerçek olasılıktan biraz daha değerli olduğunu düşündürmektedir.

Sonuç olarak, Regional Sports Centre'da oynanacak bu mücadelede Waterford'nun ev sahibi avantajını kullanarak maçı kontrol etmesi ve skor bulması bekleniyor. Lig sıralamasındaki yakın farklara rağmen, form durumları ve istatistiksel veriler ev sahibinin lehine bir tablo çiziyor. Over/alt 2.5 ve BTTS tahminlerimiz de bu senaryoyu destekliyor; yani skoru belirleyici olan faktörün gol sayısı olacağı ve maçın açık geçeceği öngörülüyor.

Waterford ve Galway United İçin Alternatif Bahis Seçenekleri

Bu haftaki Premier Lig 33. hafta karşılaşmasında Waterford ile Galway United, Regional Sports Centre'da saat 18:45'te karşı karşıya gelecek. İstatistiksel modeller ve mevcut veri setlerine dayalı olarak, maçın genel akışına dair farklı bahis pazarlarında değerli fırsatlar ortaya çıkıyor. Özellikle Asya Handikap pazarında Waterford için -0.50 handicapa sahip olan seçenek, 2.02 odds değeriyle %50 güven seviyesine sahip. Bu oran, Waterford'un deplasmanda güçlü bir rakibe karşı saha avantajını kullanarak maçı kazanma potansiyelini yansıtıyor. Takımların son form durumları ve puan tablosundaki konumları göz önüne alındığında, Waterford'un bu handikapı aşması için gerekli motivasyonun yüksek olduğu görülüyor.

Doğru skor tahmini pazarında ise en olası senaryo 2:1'lik bir galibiyet olarak öngörülüyor. Bu skora ait odds değeri 8.40 iken, modelin sunduğu güven seviyesi %12 olarak belirlenmiş. Bu yüksek odds değeri, beklenmedik bir skordan ziyade, her iki takımın da gol atarak maçın son düdüğünün çalınacağı bir rekabetçi atmosferi işaret ediyor. Ayrıca, İY/MS (İlk Yarı / İkinci Yarı) pazarında da benzer bir dinamikten söz etmek mümkün; muhtemelen ilk yarıda eşitlik veya dar bir üstünlük yaşanırken, ikinci yarıda Waterford'un kontrolü ele alması bekleniyor. Bu tür alternatif pazarlar, standart 1X2 tahminlerine kıyasla daha yüksek getiriler sunma potansiyeline sahiptir.

Maçın genel gidişatına baktığımızda, Corners (korner) ve Cards (kart) pazarlarında da dikkate değer veriler mevcut. Galway United'ın savunma organize yapısı ve Waterford'un kanat oyununa verdiği önem, maçta yüksek sayıda korner atılmasına zemin hazırlayabilir. Benzer şekilde, rekabetin sert geçmesi beklenen bu karşılaşmada hakem kart kullanma eğilimlerini de doğru okumak önemlidir. Her iki takım da play-off bölgesine yakın puanlar toplamak isteyeceği için disiplinli ama agresif bir oyun tarzı izlenebilir. Bu nedenle, kart sayılarındaki artış trendleri de bahis stratejilerinde değerlendirilebilir bir alan olarak duruyor.

Waterford ve Galway United İçin Nihai Tahmin

Waterford ile Galway United arasındaki bu kritik Premier Lig karşılaşması, iki takımın da son haftalardaki istikrarsız seyrini ve puan durumundaki yakın mücadeleyi göz önüne aldığımızda oldukça dengeli bir tablo sunuyor. Waterford'un ev sahibi avantajı ve son maçlardaki form grafiği, 1X2 piyasasında ev sahibi galibiyetine (1) yapılan güveni desteklerken, her iki takımın da savunma hatlarında yaşadığı aksaklıklar ve gol yollarındaki verimlilik arayışı, maçta en az iki golün geçileceği senaryosunu güçlendiriyor. Galway United'ın deplasmanlarda daha agresif bir oyun anlayışı sergilemesi ve Waterford'un kendi sahasında gol arayan bir yapıya sahip olması, BTTS (BTTS) piyasasında 'evet' seçiminin en mantıklı alternatif olduğunu gösteriyor. Her iki takımın da galibiyet için mücadele etme ihtimali yüksek olduğundan, İki Kat Şans (12) seçeneği de düşük riskli bir yaklaşım sunmaktadır.

Nihai tahminimiz olarak, Waterford'nun ev sahibi faktörü ve Galway United'ın savunmasındaki açıkları değerlendirerek, ev sahibi takımın mağlup olmayacağı yönünde 12 (İki Kat Şans) seçeneğini ön plana çıkarıyoruz. Ancak daha yüksek olasılık değerine sahip olan senaryo, maçta gollü bir geçişin yaşanacağı yönünde. Bu nedenle, üst 2.5 (Üst/Alt Gol) piyasasında gol beklentisi yüksek olan bu karşılaşmada, her iki takımı da fileleri havalandıracak bir görüntü çizilmesi bekleniyor. Waterford'nun form durumu ve Galway United'ın deplasman performansı dikkate alındığında, maçın heyecanlı ve gollü geçmesi muhtemel görünüyor.

Bizim tercihimEvetİki takım da gol atar@1.47 · 63%
En İyi DeğerWaterfordMaç Sonucu (1X2)@2.00 · 45%
Tahminlerimiz: Waterford vs Galway United — Waterford — Kazanmak (45%); Üst 2.5; İki taraf da gol atar: Evet

Sıkça Sorulan Sorular

Waterford - Galway United: kazanması beklenen takım hangisi?
Modelimiz mevcut form, aralarındaki maçlar ve istatistiksel analize göre %45 güvenle Waterford tahmininde bulunuyor.
Waterford - Galway United için en iyi bahis nedir?
En iyi önerimiz 63% güvenle Evet.
Waterford - Galway United için hangi skor tahmin ediliyor?
En olası kesin skor 2:1 (11.9% ima edilen olasılık).
Waterford - Galway United: Asya Handikap tahminimiz nedir?
Asya Handikap tahminimiz 50% güvenle Waterford -0.5.
Waterford - Galway United için İlk Yarı tahmini nedir?
İlk Yarı tahminimiz 39% güvenle Beraberlik.
Waterford Galway United ne zaman ve nerede oynanıyor?
Waterford Galway United maçı 19 Eki 2026 tarihinde Regional Sports Centre stadında oynanacak.

Ek bilgiler

#TakımPGBMGYAVPuanForm
1Shamrock RoversShamrock Rovers3218865232+2062
2St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.3217875225+2759
3BohemiansBohemians3217875738+1959
4ShelbourneShelbourne331013104746+143
5Derry CityDerry City3291494542+341
6DundalkDundalk331011125055-541
7Galway UnitedGalway United32911124248-638
8WaterfordWaterford32713124454-1034
9Drogheda UnitedDrogheda United33810153954-1534
10Sligo RoversSligo Rovers3358202559-3423
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
Düşme

Detaylı Form ve Son Maçlar

Waterford
BGBBM
10Oynandı
4Galibiyetler
5Beraberlikler
1Mağlubiyetler
Puan/Maç1.7
Galibiyet Yüzdesi40%
Gol/Maç2.6
Ortalama Gol1.6
Ortalama Gol Yedi1
İki Takım da Gol Atar60%
Temiz sayfa40%
Gol atamadı20%

Son Maçlar

18 EylMdeplasman Shamrock Rovers2-3
14 EylBvs Derry City2-2
11 EylBvs Dundalk1-1
28 AğuGdeplasman St Patrick's Athl.2-0
21 AğuBdeplasman Sligo Rovers0-0
Galway United
BMGMB
10Oynandı
3Galibiyetler
5Beraberlikler
2Mağlubiyetler
Puan/Maç1.4
Galibiyet Yüzdesi30%
Gol/Maç2.4
Ortalama Gol1.3
Ortalama Gol Yedi1.1
İki Takım da Gol Atar70%
Temiz sayfa20%
Gol atamadı30%

Son Maçlar

25 EylBvs Shelbourne1-1
18 EylMdeplasman Derry City0-1
14 EylGdeplasman Sligo Rovers3-1
11 EylMvs Bohemians2-3
28 AğuBvs Shelbourne1-1

Karşılıklı Sonuçlar

Bahis İstatistikleri

MetrikDeğer
Toplam Maçlar20
Ortalama Gol2.5
İki Takım da Gol Atar55%
2.5 Üstü Gol50%
1.5 Üstü Gol60%

Takım Başına Gol

TakımToplamOrtalama
Waterford231.15 maç başına
Galway United271.35 maç başına

Temiz sayfa

TakımTemiz sayfa
Waterford4 (20%)
Galway United7 (35%)
25 Tem 2026Premier LigGalway United0-0Waterford
24 Nis 2026Premier LigWaterford1-1Galway United
16 Mar 2026Premier LigGalway United4-3Waterford
1 Kas 2025Premier LigWaterford1-1Galway United
25 Tem 2025Premier LigGalway United2-4Waterford
9 May 2025Premier LigWaterford1-0Galway United
14 Mar 2025Premier LigGalway United1-0Waterford
27 Eyl 2024Premier LigWaterford1-2Galway United
12 Tem 2024Premier LigGalway United1-0Waterford
12 Nis 2024Premier LigWaterford0-0Galway United
1 Mar 2024Premier LigGalway United2-1Waterford
10 Eki 2023İlk LigGalway United3-1Waterford
11 Ağu 2023İlk LigWaterford2-2Galway United
5 May 2023İlk LigGalway United2-1Waterford
3 Mar 2023İlk LigWaterford0-1Galway United
4 Kas 2022İlk LigGalway United0-3Waterford
12 Ağu 2022İlk LigWaterford2-1Galway United
1 Tem 2022İlk LigGalway United1-0Waterford
15 Nis 2022İlk LigWaterford0-1Galway United
4 Mar 2022İlk LigGalway United2-2Waterford

Önemli Uyarı: Sorumlu Bahis ve Tahminler Sorumluluk Reddi

18+

BAHİS YAPMAK İÇİN 18+ YAŞINDA OLMALISINIZ. Bahis risk içerir ve bağımlılık yapabilir. Lütfen sorumlu bir şekilde bahis yapın ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda bahis yapın.

Futbol tahminlerimiz istatistiksel analize dayanır ve sadece eğlence amaçlı kullanılmalıdır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez.

Lisanslı finansal veya bahis danışmanları değiliz. Bahis kararları vermeden önce her zaman profesyonel tavsiye alın.

18+Yerel sorumlu kumar kaynakları — Türkiye
Çevrimiçi kumar bu yargı bölgesinde kısıtlı olabilir. Bahis oynamadan önce yerel yasaları doğrulayın. Aşağıdaki kaynaklar bilgilendirme amaçlıdır.